Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Szóval 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szóval 15 vagyok és biszex. Beleszerettem egy lányba, aki leszbi.

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy próbáljam ki előtte sráccal, mert így nem tudhatom, hogy szerelmes vagyok belé, de tényleg az vagyok, ilyet még soha nem éreztem. Hogyan jöhetnék össze vele?
2013. febr. 11. 18:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Akkor ne próbáld ki sráccal.Hanem vele
2013. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De neki meg egy másik lány tetszik, akivel össze is jöttek, de közben én mást sem csinálok, csak sírok! Nagyon szeretem! :(
2013. febr. 11. 18:03
 3/19 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha megbeszélnéd vele?
2013. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Arlekim válasza:
100%
Vagy elhódítod, vagy beletörődsz. Sajnos ez a szerelem árnyoldala, és független az identitástól.
2013. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%

15 évesen ezt így ki tudod jelenteni, hogy biszex vagy? Ráadásul a kérdésedből az jön le, hogy szűz.

Hm. gyerekek, gyerekek... először tessék felnőni egy kicsit, aztán lehet kísérletezni. De akkor aztán amennyi belefér :)

2013. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
3-as megbeszéltem vele, de azt mondta próbáljam ki sráccal, mert így nem lehetek benne biztos, de az vagyok!
2013. febr. 11. 18:09
 7/19 anonim ***** válasza:
Akkor mond el azt amit ide írtál le.
2013. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, ki tudom fejteni, és szerintem teljesen normális, hogy 15 évesen szűz vagyok! Nem értem miért kéne felnőnöm, úgy vélem pont annyira vagyok intelligens, mint amennyire kell! Tudom, hogy biszex vagyok, mivel beleszerettem egy lányba, de fiúk is tetszettek már, sőt volt barátom is.
2013. febr. 11. 18:12
 9/19 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki többször is, hogy mit érzek iránta, hogy teljesen beleszerettem és ha vele vagyok nem érdekel más, csak Ő, és tudom, hogy, így Ő most boldog és azt is szeretném, hogy boldog legyen, de közben engem ne bántson meg!
2013. febr. 11. 18:13
 10/19 anonim ***** válasza:
hát mond neki lefeküdtél egyik haveroddal és akkor is úgy érzed hogy őt szereted :D
2013. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!