Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Szóval 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szóval 15 vagyok és biszex. Beleszerettem egy lányba, aki leszbi.

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy próbáljam ki előtte sráccal, mert így nem tudhatom, hogy szerelmes vagyok belé, de tényleg az vagyok, ilyet még soha nem éreztem. Hogyan jöhetnék össze vele?
2013. febr. 11. 18:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hajaj furcsa egy eset vagy.De ilyen a szerelem.

Csókold meg,vagy könyörögj neki egy alkalomért

2013. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

5-ös: Miért, te 15 évesen nem tudtad még, hogy melyik nemhez vonzódsz? Csak miután lefeküdtél valakivel, azután döbbentél rá?


Gondolkodj már kicsit...

2013. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Kittiiiiiiiiiii Én nem vagyok az a típusú lány, aki ilyet megtesz, és nem is lefekvésről volt szó!
2013. febr. 11. 18:28
 14/19 A kérdező kommentje:
11 Ahogy mondtam nem egy olyan lány vagyok, aki ilyeneket megtesz! Igen vannak elveim amihez tartom magamat!
2013. febr. 11. 18:30
 15/19 anonim ***** válasza:
Pedig mi mást tehetnél?
2013. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

.... Kata köszönöm, látom te megérted min megyek kersztül!

:(

2013. febr. 11. 18:31
 17/19 anonim ***** válasza:

Vagy sokat beszélgetsz vele,és jársz el.Hogy valamennyire kötődjön hozzád.

Vagy megpróbálod elfelejteni

2013. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus vagyok, szóval áttudom érezni a helyzetet nagyrészt.


Mondjuk azt tapasztalom ismerőseim körében, hogy a legtöbb leszbikus lány elkerüli inkább a biszexeket, ha párkapcsolatról lenne szó. Ez azért van, mert tartanak tőle, hogy egy idő után a partner igényelne egy férfit is és megunná a kapcsolatot... Legalábbis nekem ilyesmiket mesélnek.


Én személy szerint nem diszkriminálnék ez alapján, bár azért tényleg van valami apró kis félsz bennem is...

2013. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, erre a "biszexek hiányolják a f@szt" témára muszáj egyszer leírnom a véleményem... A heteró kapcsolatok is tönkremennek, és ugyanúgy megunhatja az egyik a másikat, szóval ez szerintem elég nagy hülyeség, de tudom, hogy nem az előző válaszoló találta ki, csak eszembe juttatta.


Na de a lényeg, hogy én tényleg nem akarom még jobban letörni a kedved, de szerintem ez lerázó duma volt... hogy próbáld ki fiúval. Mert nem akar megbántani, de nem is akarna veled lenni. :/

2013. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!