Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ebben a helyzetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ebben a helyzetben mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátomnak az előző szerelme (sose voltak együtt, meg nem volt köztük semmi) a baráti körének a szerves része. Gyakorlatilag minden programon ott van. Mióta velem ismerkedik a barátom, azóta nem beszélt vele egyszer se, ha valahol ott van az a lány, akkor ő nem ment, na de a barátai már eléggé rágják a fülét, hogy ez így nem jó ötlet, meg szétbomlasztják az egész társaságot, mert egyszerre csak az egyikőjük lehet ott.

Viszont ezt a csajt már régebb óta ismerem, mint a barátomat, alapból utáltam mindig is, egyszerűen nem bírtam elviselni sose. Így meg nyilván a féltékenység is közrejátszik már,... csak még jobban zavarna, ha ott lenne ilyen alkalmakkor, úgy érzem nem tudnám úgy jól érezni magam, ha ő is ott van. Mi legyen? én sose mondtam ilyet, hogy ne találkozzanak, nem is céloztam rá, de most úgy érzem tényleg nem tudnék vele egy légtérben megmaradni. Mostantól én ne menjek? De ez meg nem érzelmi zsarolás, hogy na tessék akkor válasszon, hogy kivel akarja inkább tölteni az idejét?

Kérlek, adjatok valami tanácsot, ezt most nagyon nem tudom, hogy hogyan kéne megoldani. (Igazából azt se merném teljesen biztosan állítani, hogy túl van rajta teljesen)

22L


2013. febr. 12. 01:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd ez bizalmi kérdés. Te azért érzed magad kényelmetlenül mert felmerült benned az a ganú, hogy visszamegy az exéhez. Ez önbizalom hiányra utal. Elöször gondold végig, hogy te mit adtál a párodnak és azon is merengj el hogy nek iez elég volt-e.

De ha nem érzed biztosnak ezt a kapcsolatot a fent emlitett nemleges válaszo kesetén akkor jobb ha te lépsz ki mert igy mindkettötök idejét csak rabolod. Rád is biztos várna egy jobbank vélt pasi és ö is keresne egy lányt.


De elsösorban gondold végig, hogy talán nem véletlenül van veled...

2013. febr. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az exe, akármit tenne, sose lenne esélye annál a csajnál, így tettlegességig úgyse fajulhatna a dolog. De nyilván nem véletlen kerülte eddig, ha most hirtelen megint találkoznak majd néha, könnyen előjönnek a régi érzelmek.
2013. febr. 12. 01:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Ismétlem:

ha nem bizol benne és nem bízol magadban akkor felesleges a kapcsoaltot fenntartani :/ Tudom min mész keresztül én fél évig bájvigyorogtam egy sráccal aki végül megdugta a barátnömet holot az elsö pilanatban láttam, hogy rá akar mozdulni az a bolond lány meg hagyta is neki engem meg itt hagyott egyedül...

Remélem a te sztorid nem igy végzödik

2013. febr. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert bizony vannak nagyon aljas nők, akik simán kifúrnak. Én nem hagynám, hogy együtt szórakozzanak. Menj csak szépen vele, ne engedd el a kezét! Engem kifúrt egy ilyen lány ... okos, ravasz kis k'rva volt! De a barátod meg ne tudja, hogy mi van a háttérben! Ezt csak te tudd! Ő higgye azt, hogy egy másodpercig sem vagy féltékeny. Legyél laza, de nagyon-nagyon óvatos!
2013. febr. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 02:10

de ez kétélü fegyver hiszen ha a pasiban a gyanu egy kis szikrája is felmerül hogyx a baártnöje ugymond "szervezkedik" akkro azonnal nekitámad és ettöl csak mégjobban elmérgesedhet a kapcsolat és amilyen görény pasik néha vannak még a végén ez is kihozná ebbö la vitábo lazt, hogy a jelenelgi baártnöje a sz@ralak...

Én ezt azért nem tanácsolom mert a pasi ha menni akar akkor menni is fog...

a te kapcsoaltodat is sajnálom, Paskánt is sz@r érzés tud ez lenni mikor "lecserélnek" :/

2013. febr. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyet tehetsz, hogy felülkerekedsz az utálatodon, és megpróbálod kibírni a másik lány társaságát.


Mi a probléma? Mikor a barátod egyedül volt és szerelmes, akkor sem tudta felszedni a csajt. Most meg már veled jár.

Ha még netán szerelmes, és menni akar, akkor úgysem tudod visszatartani, és felesleges is.


Ha nincs probléma, akkor ne csinálj magadnak!

2013. febr. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előzőkkel ellentétben, szerintem te magadban nem bízol. Legyél magabiztosabb, hidd el, hogy barátod nem "nincs ló, jó a szamár is" alapon van veled, hanem azért, mert szeret. Egy kis önbizalom tréning, és rendben leszel =)

Hülyeség lenne a nyakán lógnod barátodnak, ha ő is ott van, szerintem legalábbis elég idegesítő. Nem kell mindig lemenned, ha ő is ott van, de azért ne is kerüld folyton. Szépen fokozatosan szoktasd magad hozzá, úgymond =) Akár el is mondhatod őszintén ezt barátodnak, megmondod, hogy zavar, de nem akarod zsarolni, de neked idő lesz, mire ezt a helyzetet megszokod, és legyen hozzád türelmes.

2013. febr. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogyha megy bármikor ilyen társasági programra, csak úgy megy, ha én is megyek vele. Szóval ha én nem megyek, akkor ő se fog, hiába magyarázom bárhogy.

De én tényleg már kisiskolás korom óta nem szeretem azt a csajt, nem tudnék vele jóban lenni, szóval nem szimplán a féltékenység a problémám, azon még talán felül is tudnék kerekedni.

Na mindegy, ha lesz ilyen helyzet, hogy ott lesz a csaj, akkor azért megyek egyszer, megnézem mennyire zavar, na meg úgyis látom a barátomon is legalább, hogy hogyan néz rá.

Bár szerintem soha nem fog olyan lányt találni, aki ennyire illik hozzá, mint én. :D Ezt biztos érzi ő is. (Remélem :) )

2013. febr. 12. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!