Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem belehalok. Szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem belehalok. Szakítottunk a párommal. Hogyan lépjek túl rajta? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
3 évig voltunk együtt, és ebből együtt is laktunk 2,5 évet. Minden rendben volt az elején. Aztán elkezdtünk elhidegülni egymástól, és alig 15 nap alatt úgy döntött, hogy legyen vége, mert már nem úgy érez. Sírt, amikor eljöttem. Másnap közös programunk volt, ahova nagyon kicsíptem magam, és a lélegzete majdnem elállt, amikor meglátott. Amikor hazaértem írta is, hogy milyen csinos és kedves voltam... stb. Tegnap, amikor bekapcsoltam a gépet, és felmentem facebookra, láttam, hogy nála vagyok bejelentkezve. És mivel mostanában mindig fent van chaten, úgy döntöttem, megnézem az üzeneteit. És ott volt egy lány a múltjából, akinek teette a szépet. Hogy milyen szép, és milyen aranyos, és milyen szép a szeme, és jó lenne találkozni.Flörtölt vele, és megkérte, emlékeztesse, hogy elküldjön egy videot neki. Amikor felhívtam, alig akarta elmondani, és már akkor is ki volt törölve a beszélgetés (ki tudja hanyad része). Telefonban letagadta az összes széptevést, mert nem tudta, hogy láttam. Mire megint rámentem, ki volt törölve. Azt mondta, hogy szeretné, ha minden rendben lenne köztünk, és ha olyan lenne mint régen. Hogyan lépjek túl rajta? Kérlek segítsetek, mert nem bírom tovább.
2013. febr. 12. 06:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm a segítségedet. :) <3
2013. febr. 12. 07:52
 12/13 anonim ***** válasza:

Rázd meg magad, szedd elő a könyveket! De legelőször szakíts meg vele minden kapcsolatot!nehéz, de könnyebb a túllépés. Nem találkozz vele pénteken sem most, csak meg tudod oldani....ha jól esik beszéld ki utoljára magadból az anyukájával, de lehet olyan dolgokat fogsz megtudni, ami nem fog tetszeni....ami fontos, ne őröld magad a miértek megválaszolásával/keresésével, semmi értelme!!! El akart hagyni, pont! Teljesen mindegy miért, kiért, ha már mást akar valaki, ha a fejed tetejére állsz sem tudod meggyőzni és eszed ágában se jusson!!!

Rossz lessz, többet fogsz sírni, mint nem, de ami fontos mèg, keress valami sportot, ahol nem vagy egyedül, kondi, aerobik, stb.... Kikapcsol, emberek közt vagy, változtass most !!!

Ja és felejtsd el a fészbúkkot!!!

Menni fog, csak akarni kell!

2013. febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát, nagyon nehéz lesz, de valahogy el kell felejtenem. Az a baj, hogy annyira megbántva érzem magam az a másik lány miatt, hogy csak ez jár a fejemben. ÉÉs letagadta, hogy miket írt neki, ez a legrosszabb. :( Valahogy túl kell lépnem. Néha könnyű, néha nagyon nehéz. Remélem hamar el fog múlni. :(
2013. febr. 13. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!