Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan buktathatom le a barátomat?

Figyelt kérdés

A telefonjában szerelmes smseket találtam, amiket egy másik lánytól kapott. De ő sosem írt olyan "kedvesen" vissza, mint nekem szokott írni...

Tudom, nem szép dolog turkálni a mások dolgai között, de mostanában úgy éreztem, hogy valami nincs rendben köztünk. Mikor ezek után kedvesen megkérdeztem, hogy "én vagyok a mindened?", akkor persze igent mondott. Mikor tovább kérdeztem, hogy biztos-e, akkor hozzám bújt és azt válaszolta teljesen kétségbeesve, ártatlan szemekkel, hogy "rosszul esik, hogy ilyeneket gondolsz". Ráadásul mindenért magát hibáztatja, hogy gondjaink vannak. Holott részben én is tehetek róla, de legalább próbálom jóvá tenni.

Mit tanácsoltok, mert azért csak ott vannak azok az üzenetek, hogy mondjam el neki, hogy amit találtam, az csúnya dolog?


2008. jún. 5. 14:59
 1/7 anonim válasza:
100%
Először finoman kérdezz rá az sms-ekre, pl úgy hogy ráterelődik a szó. És ha letagadja akkor mond meg el neki, és aztán üljetek le megbeszélni. Elképzelhető hogy valami olyasmi hiányzik most a kapcsolatotokból ami miatt gondok vannak amit a másik lányban megtalált. Ezt mindenképpen meg kell hogy beszéljétek! De ha télleg téged szeret és te is látod rajta akkor nem hiszem h aggódnod kell.
2008. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát ez a helyzet nagyon kellemetlen. El is mondanád neki, meg nem is amit láttál és tettél. Végülis ebben a szituban nem neki kéne kiakadnia azon, hogy belenéztél a telefonjába, de a későbbiekben viszont óvatos lesz, hogy ne találj semmit. Persze mindig az egyenes út a legrövidebb és a legtisztább, tehát megbeszélni, de nem biztos, hogy ez a legszerencsésebb. Én rákérdeznék, mert szétvetne az ideg. Vgay várhatsz még, hogy mi fog történni, de ezzel csak őrlöd magad. Tehát saját magad megkímélése érdekében valahogy le kellene ülnötök beszélgetni erről. Pontos tanácsot nehéz adni, hiszen nem tudni milyenek vagytok, milyen a kapcsolatototok..


Én kívánom, hogy mielőbb szerencsésen megoldódjon! És légy okos!

2008. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mindenféle képpen mondd el neki,és úgy vezed fel,hogy tudom,h rosszat csináltam,de van rá mentségem......
2008. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De eddig tagadott mindent, most meg elmondom neki, akkor mi fog megváltozni!? Teljesen kétségbe vagyok esve, nem akarom elveszíteni. :(
2008. jún. 5. 17:49
 5/7 anonim válasza:
én is voltam hasonló helyzetben...én is belenéztem a telefonjába mikor itt felejtette nálunk(útólag ezt nagyon sajálom), rákérdeztem és természetesen tagadott, majd mikor elmondtam neki azt h elolvastam az smseket kiakadt és ezt megkaptam tőle még fél évig...nagyon sokat veszekedtünk azon h most én biztos jobbnak gondolom magam mert elmondtam, őszinte voltam h elolvastam az smseket ő meg nem mondta h megcsalt...iszonyatosan szerettem, ezért megpróbáltam elfelejteni neki ezt, ma már azt mondom örülök h szakítottunk...szal összegezve én nem mondanám el neki, várj amíg hibázik,egyszer tuti fog:)
2008. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én annyira nem örülnék, ha hibázna. Inkább maradtam volna meg teljes tudatlanságban. De a megcsalás miatt szakítottatok vagy addigra más miatt lett tele a pohár?
2008. jún. 5. 18:58
 7/7 anonim válasza:
nálunk ott elveszett a bizalom és onnantól kezdve már egyikünk sem volt teljesen őszinte a másikhoz, én féltem h mit fog a fejemhez vágni, szal óvatosan tettem szóvá dolgokat, és még egyszer lebukott, hogy nélkülem titokban volt bulizni és ismerkedett...szal nagyrészt a megcsalásból indult ki minden, sztem. Nekem első kapcsolatom volt, neki sokadik, szal nem is tudom, miért gondoltam, hogy komolyan vehet...(jah és én a történetben a fiú vagyok). Nyílván nálatok ez nem teljesen így van, de ha már úgy alakult, hogy megnézted, nem mondanám meg neki.Könnyen lehet, hogy ez sem jó lépés, mert az elöttem szólok azt javasolták, hogy mondd el neki. Drukkolok h jól dönts!
2008. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!