Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon nagy szégyen ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon nagy szégyen ha egy férfi csak úgy tud felszedni JÓ, tehát kifejezetten bomba jó nőt, hogy csak a pénzével?

Figyelt kérdés

Tehát vagyok én mint egy közepes kinézetű pasi.

Nem vagyok túl jó, bár jóképű vagyok sokak szerint, szép szemem, stb, de ennyi.

Pénzem persze nincs most még, csak arra gondoltam, hogy ugye a gazdag pasiknak mindig jó nőjük, feleségük van.


Ez törvényszerű? Tehát ez így elfogadott mindenki számára, hogy a tehetősebb férfinak jut a jobb?


Van egy ismerősöm, nagyon gazdag..és neki is olyan felesége van, hogy..szóval kíváncsi vagyok a véleményetekre. Köszönöm. 23/f


2013. febr. 12. 18:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Eddig úgy gondolkoztam, hogy nem érdekel a pénz, a gazdagság, csak, az, hogy rendben legyenek a kis dolgaim, esetleg segítsek másokon, ennyi. De miért ne lehetnék gazdag, ha tudok..
2013. febr. 12. 19:23
 12/12 anonim ***** válasza:
Akinek elég pénze van hogy azal szerezen jónőket azok be is vetik . Valami kel ami meg fogja a partnert mindenki a belsőveljőn de az senkit nem érdekel egyszerüen adig elkénejutni amihez az kől szóba áljanak veled. És a pénz az álatvilágba is számit pl mekora fészke van menyi élelmet tud gyüjteni. Még a romantikus filmekbe se a dagat félénk csóróval jőnek ősze vagy izmos jóképű , Gazdadag.
2013. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!