Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megcsalt, ti ezt megbocsájtanátok, vagy hagyjuk az egészet?

Figyelt kérdés
A legnagyobb probléma hogy 1nő és 3 férfi volt a dologban köztük ugye a párom is.
2013. febr. 13. 10:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, most úgy érzem, nem tudnám megbocsájtani, de ki tudja? Hogy összezuhannék, az biztos. Nekem mindegy, milyen felállás volt, hányan voltak.
2013. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Minden esetben kérdéses, hogy megbocsátanám-e. Valószínűleg tervezett volt. Szóval semmi esetre sem.


Én egyszer megbocsátottam egy férfinak. Megérdemelte és többé nem csalt meg, amíg csak együtt voltunk.


Én tuti már nem bocsátanám meg!

2013. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem bocsájtanék meg.

És tudod miért nem? Mert tény és való, hogy nagyon sok ember azért lép félre, mert a párjától nem kapja meg azokat a dolgokat, amiket ő szeretne. De! Ennek az embernek nem csak a lába közt van valami, amivel csinálni tud dolgokat, hanem van egy szája, amivel szintén minden más mellett beszélni is tud. Mondja el, hogy mi a problémája, mit szeretne, miben változtasson a másik és várja meg, míg a másiktól megkapja amit szeretne. Ha meg nem kapja meg, akkor meg menjenek szét és nem kell megcsalás meg ilyenek, hanem élje úgy az életét és olyannal, aki megadja neki azt, amit a párja nem tudott.

2013. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én hiába kérdeztem hogy ezt mért tette, én nem csináltam valamit úgy ahogy kellett volna? De semmilyen kérdésemre nem tud normális választ adni.
2013. febr. 13. 10:54
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem, ha szeret nem csal meg.
2013. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hagyd a pi--ába, csak ROSSZABB lesz!!!!!!!!! menekülj.
2013. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez azt jelenti kommunikációs gondok (is) vannak a kapcsolatban.
2013. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ne gondolkozz, szakítsatok.

Van egy nagyon jó mondás, aki egyszer megteszi, többször is megteszi!

Sajnos tapasztalat, és ráment 14 évem mire megtanultam a leckét.

Tudod ezt úgy képzeld el, mint egy gát... egyszer megtette, átszakította a gátat(átlépte, azt a bizonyos határt) és rájött, hogy "büntetlenül" megússza... megtehet mindet, nem dől össze a világ.

Ez a kontroll soha többé nem fog működni nála!

Higyj nekem, a te életed is rámehet ha bosszúból viszont megteszed!

Bármennyire is fáj, annak a kapcsolatnak vége, még ha nem is tudatosult benned.

2013. febr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Pipci válasza:

csak az első pár hét lesz szar. ha több évig tartott akkor talán 1-2 max 3hónap. igyekszel lefoglalni magad, bulizni jársz, azttán meg tojsz majd a fejére. rájössz, hogy annyi nő van még akivel lehetsz, és kölcsönösen szerethetitek egymást, hogy nem is gondoltad volna ;)

mély levegő és "húzz a ...ba". főleg így, h érvelni se tud. sőt, nem is akar, ahogy kivettem a szavaidból.

én megmondanám neki, hogy majd csak idővel jössz rá, mit veszítettél, de akkor már késő lesz. :P

2013. febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ami a dolgot nehezíti hogy 2 kicsi gyerekünk van. Azt mondta az ő szemükbe volt a legnehezebb nézni, de még is megtette évekig.
2013. febr. 13. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!