Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mertek FINGANI a párotok előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mertek FINGANI a párotok előtt?

Figyelt kérdés
Kor/nem légy szíves.:)

2012. márc. 20. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért már egy jó ideje együtt vagy valakivel akkor szerintem néhol megengedett! :) 31F
2012. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Még szarni is.
2012. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Idővel igen, de volt már példa rá, hogy nem akartam, de sikerült és onnantól kezdve igen. Természetes dolog, sokáig visszatartani fájdalmas is lehet, de nem kell cifrázni, nem kell egyértelművé tenni mozdulatokkal, vagy direktbe hangosan. Ha nem tudod, hogyan kérdezd meg tőle, akkor itt egy tipp: -Fingani ér? Mert ha nem, akkor csalok!
2012. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hogyne, takaró alá a legjobb, aztán jön a takarás, vagy kitud bújni, vagy nem :D


22/F

2012. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én azért ki szoktam menni a vécére, de pl ha már lefeküdtem aludni, ő meg ül a gép előtt, és érzem hogy kell, akkor most csak ezért már nem bumlizok ki a füribe... :D De igyekszem halkan csinálni, és akkor nem veszi észre, főleg ha még a fejhallgató is rajta van. :D

20L

2012. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy hosszú kapcsolatba normális. De ha nem olyan vészes a helyzet vissza tudom tartani, szánt szándékkal nem fingok az orra alá.
2012. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Úgy szánt szándékkal nem küldöm az orra alá, persze ha úgy van, akkor nem leszek rosszul csak azért, mert finganom kell, volt már olyan, hogy reggel megemlítettem, hogy éjszaka leszartam a hátát


21/F

2012. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
direkt nem szoktam,csak ha kicsúszik,ez kb. 2szer volt 6 év alatt. Szerintem ő meg nem is szokott. 32 n
2012. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Talán fél év együttlét után de az nagyon TALÁN!

Amúgy soha!

Nagyon illetlenségnek tartom ezt az egészet és van bennem annyi illem, hogy kibírom addig míg vele vagyok.

2012. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

én ugy szoktam hogy mikor már épp kezd

elaludni,

akkor szépen lassan meztelenre vetkőzök, és

nagyon lassan, de tényleg figyelek rá, hogy

romantikus legyen, és férfias... fölé gugolok

majd egy óriásit fingok a fejére ezt nagyon

szereti a b.nöm XD

2012. aug. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!