Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok a párotok előtt...

Szoktatok a párotok előtt fingani?

Figyelt kérdés
Nem kicsit, laposat, hanem esetenként oltári büdöset/hangosat. Az egyik előző kérdés ihletett meg, bevallom.
2010. szept. 27. 23:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Mindenkivel megesik, de jobb diszkréten kezelni, ha mégis annyira kell, irány a WC.
2010. szept. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Mi nem csinálunk ebből gondot - ha jön hát jön, jobb mint feszengeni. Én örülök, hogy ilyen bizalmas a viszonyunk, ő örül hogy nem csak vele esik meg hogy néha durrant egyet :) Igaz, én ilyen családi nevelést kaptam, otthon engedje magát el az ember.
2010. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Én szoktam. Persze nem direkt, és nem rendezünk fingóversenyt sem, de ha úgy alakul akkor "elengedem" magam. Általában piciket nem túl hangosakat szoktam pukizni, és csak úgy jön.
2010. szept. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%

Egy jó bableves vagy hasonló után nehéz visszatartani (sőt, nem is szabad állítólag).

Hogy egy Shrek idézettel éljek: Jobb kint, mint bent.

Na persze otthon (és persze nem szándékosan, csak ha magától jön), de nehogy már otthon kelljen a legközelebbi családtagok körében feszengni.

2010. szept. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Szoktam és a párom is. Csak akkor zavar, ha már lefeküdtünk, és most már ugye csukott ablaknál alszunk...
2010. szept. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
Nem szoktam. Akik már összeházasodtak, azok gondolom biztos egymás előtt is csinálják.
2010. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%
15 éve vagyunk együtt, de nem szoktunk egymás előtt hangosan (direkt). Néha egy-egy kicsike véletlenül kicsúszik, nincs vele baj, de ha valaki direkt csinálja, és még rá is játszik, az sztem undorító. (gondolom, mennyire tisztelhetik egymást egyéb kérdésekben is).
2010. szept. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%

A párkapcsolat stádiumait a fingás mutatja a legjobban. Az első stádium a cinkos hallgatás. Ez egy fantázia időszak, amikor mindkét fél úgy tesz, mintha a belőlük nem távoznának gázok. Ezt az illúziót hamar összetöri az első feszengő kérdés: "Juj, te fingottál?", majd ezt követi a kínos igazság beismerése. Ez jelzi egy meghittebb korszak eljövetelét. Ezt a korszakot úgy hívom, hogy "fingnászút", amikor mindkét félnek a másik gázai a legaranyosabb dolgok a világon. De persze egyetlen nászút sem tart örökkön-örökké, és ezzel el is érkeztünk a kritikus fingelágazáshoz: a fing vagy elveszíti szórakoztató és zavarba ejtő mivoltát, és ezzel igazi szerelmet jelez, vagy idegesíteni kezd, undort kelt, és ezzel szimbolizálja mindazt, ami gyűlölt és utálatos az egykori szerelemben.

Szerelem és egyéb katasztrófák c. film

2010. szept. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a kérdés nem arra utalt, hogy valaki direkt odafingik a másik orra alá, hanem hogy ha jön, akkor elengedi-e vagy benttartja-e. Továbbra is fenntartom, hogy ha érzi valaki hogy gázos, és bizalmi emberek veszik körül, nyugodtan elengedheti, akár kicsi akár nagy - mindegy hogy hangos vagy büdös, a lényeg hogy ne feszengjen, hanem elengedje magát, és nyilván nem szándékosan hangoskodik vele. Én ezt az orrfújáshoz tudnám hasonlítani, ott is biztos van aki vér cikinek tartja ha valaki trombitál, de ha az illetőnek el van dugulva az orra és csak hangosan megy, akkor most azért szenvedjen? És biztos közrejátszik, hogy én a fingot nem tartom olyan dolognak amit csak a vécében szabad kiengedni, és megértem ha valaki meg úgy gondolja, hogy ez így van (ahogy én se értenék azzal egyet hogy otthon pisiljünk be a bugyinkba, majd kimossuk úgyis :D) csak azért az ilyen válaszok, hogy "ne csinálja direkt hangosan" elgondolkodtatott, hogy hogy feltétleztek ilyeneket? Elképzelem magam előtt a szituációt, "ez a hülye liba barátnőm megint hisztizik, jól van, bosszúból majd direkt hangosan fingok" :D
2010. szept. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy nálam nem a szerelem teszi, mert a többi családtagom fingja se zavar :D
2010. szept. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!