Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 évesen egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen egy párkapcsolatban mit lehet csinálni és mit nem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok a pasim 18 nem rég jöttünk össze kb 1 hete még nem volt semmi csak puszi. Mit lehet ilyen korban csinálni? úgyértem én még nem szeretnék szexelni, de ő már lehet hogy fog gondolni rá mivel 18 éves.. mit csinálhatunk?
2013. febr. 13. 13:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Biztos hogy rád fog menni szexuálisan, szerintem 13-4 évesen az ember, főleg a fiúk már agyalnak a szexen. 18.. az már pláne. A lényeg hogy semmiképp ne engedd neki ha te nem akarod!!! NE hagyd magad befűzni, meg rádumálni. 20 és 24 éves ember az oké, de 14 18 :/ az tényleg kicsit hard. Pont olyan 4 év van köztetek ami jellemfejlődés szempontjából rendkívül meghatározó.

Eleve, te most kezded a középiskolát, ő meg gondolom már talán végzett is. Nem túl nyerő kombináció.

Vagy hagyod neki 1-2 hónap után hogy megdugjon, vagy szakítani fog veled, előbb-utóbb, mert nem teheti meg. Persze ha valami istenbárányáról van szó, akkor a házasságig nem fog lépni :) de olyat nem sokat látni manapság.

Egyébként meg, legikább beszélgetni, sétálgatni, elmenni eseményekre, kiállításokra, koncertekre, túrázni, közösen sportolni, filmezni, akármit, számtalan dolog van amit lehet együtt csinálni, és ha ezzel a sráccal jól kijönnétek nem lenne ez kérdés. Én a kapcsolatom elején hajnali 4ig beszélgettem a barátnőmmel a házuk előtt az autóban pl...

2013. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
14 évesen inkább tanulj, ne a szerelmes legyél.
2013. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a fiú lyukra játszik! Vannak koraérett lányok, akiknek nem okoz gondot a korkülönbség! És fiúk közt is lehet kivétel, aki tiszteli/becsüli/értékeli a lányt és nem siettet semmit. Azt tedd kedves kérdező, ami neked is jól esik! És ha már ennyi idős fiúval kezdtél kapcsolatba, számolnod kell vele, hogy vannak igényei. Beszéljétek meg, mit szeretnétek egymástól. Még akár jó kapcsolat is lehet!
2013. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!