Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan törölhetném ki a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törölhetném ki a rossz emlékeket?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal. Kb 4 hónapja voltunk úgy kimondva együtt, amikor egy hónapot külön kellett töltenünk, ő pedig megcsalt. Csók volt "csak" ugyan, de megtörtént.... Nem reagáltam rosszul, mert a szívem mélyén valahogy sejtettem. Mostmár bánom egy kicsit, hogy akkor nem borultam ki jobban, mert kezd egyre jobban úgy tűnni magamnak, mintha nem sikerült volna feldolgoznom ami történt.

A csajjal (mert sajnos tudom ki az) nagyon sok közös ismerősünk van, és amikor valaki a közösségi oldalon ugye véleményt nyilvánít a képéhez, vagy lájkolja, az nekem kidobja. Így akarva akaratlanul, látnom is kell....Valamint kiderült, hogy pont a sulinktól nem messze lakik, így mikor ott megyünk el mindegy egyes alkalommal görcsben van a gyomrom.

Ha minden erre emlékeztet engem, hogyan tudnám kitörölni a fejemből? Hogyan felejthetném el? :(

Akarom, mert a kapcsolatnak így nincs értelme, ha nem tudok egy olyan dolgon túllépni, ami másfél éve történt.

(Arra pedig ne térjünk ki, hogy miért bocsátottam meg neki. Az ok annyi volt, hogy nagyon az elején voltunk még, és -majdnem- mindenki megérdemel egy esély még.. hát adtam egy esélyt, hogy legyen belőle valami.)


Már több, mint egy éve együtt vagyunk és kisebb vessekedéseken kívül , ami természetes, nincs semmi problémánk....ez viszont még mindig mérgezi a lelkemet... :(


2013. febr. 13. 17:02
 1/5 anonim válasza:
Ne haragudj, de az én véleményem az, hogy ezt soha nem fogod kiheverni. Szerintem nem lehet sajnos!
2013. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már több, mint egy éve együtt LAKUNK (akart lenni :) ) és kisebb vessekedéseken kívül......


és amúgy

22/F

21/L

2013. febr. 13. 17:05
 3/5 A kérdező kommentje:

Első!

Én is jól álcázom, tudom....mások előtt..

De láttam már olyat, ahol nem okozott problémát :(

Barátnőm volt, sokat beszélgettünk erről, és azt mondta nekem, hogy neki siekrült megbocsátani és ne érdekli már.

Akkor nekem miért nem?

2013. febr. 13. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

azt hittem 15 évesek vagytok...


1 megoldás van, kinyírod a csajt de ne hagyj nyomokat!

2. a pasidat elkábítod, majd befekteted mellé a csaj hulláját hogy ha reggel felébred akkor ráeszméljen h hibát vétett.

És a csaj hátában hagyd benne a kést, és írj egy papírt neki hogy ha bármit teszel te is így végzed.

2013. febr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A felejtésátok (exmemoriam) hatásos tud lenni.
2013. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!