Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb? Ha a párotok csak érzelmileg csal meg, vagy ha lefekszik mással érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés
nemet irjatok :D
2010. jún. 1. 19:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szerintem mindakettő ugyanolyan rossz és fájdalmas,hiszen ha két ember jár egymással senki másra nem kéne gondolniuk csak a párjukra,és más nőt/férfit észre sem vennének,és eszükbe sem jutna lefeküdni mással..
2010. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ja és L :D
2010. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Az érzelem nélküli szex jobb.
2010. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Egyformán rossz! Egyiket se tolerálnám...

21/L

2010. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A sex nélküli érzelem rosszabb, de azért az érzelemmentes sex se jó, mert az azt jelenti, hogy nem vagy jó az ágyban.
2010. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
AZ érzelemmentes szex azért egy fokkal jobb szerintem, persze a körülményektől is függ. Pl. hogy részeg volt és "becsúszott" neki, megbánta, de téged szeret...stb vagy pl. valami nem jó az ágyban veled, de fél bevallani és ezért szexelt mással, de megbánta...Szóval sokminden közrejátszik itt is és egy megcsalást teljesen mindegy hogy érzelemmel vagy anélkül tette meg szerintem soha nem szabad azonnal megbocsátani, próbára kell előtte tenni, hogy mennyire "kapar" utána, mert abból látszik, hogy igazából mennyire vagy fontos neki.
2010. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem, ha úgy csal meg, hogy lefekszik valaki mással, az rosszabb. mert ha te szereted azt, aki téged megcsalt, szinte bele lehet őrülni a gondolatba, hogy más is hozzáér és akár érzelem nélkül is, de ugyanazt csinálja, amit veled érzelmekkel. tapasztalat

tizenhat éves lány voltam

2010. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség! AZ sokkal fájdalmasabb ha nem szeret és úgymond érzelmileg csal meg...valaki más után epekedik, de veled van mert mittomén nincs jobb, vagy mert te megadsz neki mindent...de semmi több. Ez az amit nem lehet elviselni, azon azért valahogy túl lehet lépni, ha hozzányúlt egy másik nőhőz, persze ha bizonyítja, hogy téged szeret...
2010. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
hát sztem meg a te álláspontod hülyeség.éld meg mindkettőt, és döntsd el melyik rosszabb ;)
2010. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Köszi, de nem szeretném megélni egyiket sem. :) Én csak azt mondom, hogy ha nem szeret az, akit szeretsz, annál nem tudom elképzelni, hogy mi lehet fájdalmasabb. De ha olyan beszél, aki mindkettőt átélte és az alapján mondja akkor ok, nem szóltam. :)
2010. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!