Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul járok, ha legényember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul járok, ha legényember maradok?

Figyelt kérdés
Most láttam a facebookon, hogy egy volt osztálytársamnak gyereke született. 26 éves vagyok, de szeretek este fenn lenni, hétvégente sört inni. Nem bírom a kötöttséget, és nem akarok családot. Persze jó lenne egy pár, de nem vágyom családra, hogy másról gondoskodjam. Egy gyerek felnevelése 20 millió forintba kerül. Engem nem ösztönöz semmi sem a tartós párkapcsolatra, vagy egy gyerek nevelésére. Szeretek magamnak élni, lehet önző vagyok.

2013. febr. 13. 23:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Vannak remete tipusú emberek.Te az vagy,de még változhat.
2013. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
52%
azért 20 millió forintból kijön pár kéjhölgy, maradj legényember
2013. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Legalább nem örökíted tovább az önző génjeidet.


Bocs ha bunkó vagyok, talán egy idő után rájössz, hogy nem csak az a fontos, hogy magadról gondoskodj és magadnak élj.

2013. febr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát, amilyen oldalról nézed, úgy jársz.


Én is ezt az életet folytatom, de remélem, hogy nem élem túl legvégső esetben az 50 évet :D Utána már biztos egyedül érzi magát az ember gyerek nélkül. (?) Persze, lehet tévedek.

2013. febr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26 évesen még nem késtél le a családalapításról, úgyhogy nem gáz! Ha így érzed jól magad, akkor csináld! :)
2013. febr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

miért csaj mellett nem lehet este fent lenni,meg sörözni?:)

nekem a csajom szokta behozni a söröm.

vagy te valami felügyelőnek képzeled el a leendő csajod?

a kölyköt sem kényszeríti rád senki pisztolyt nyomva a fejedhez.

gyereket akkor érdemes,ha el is tudod tartani és embernek tudod felnevelni.

2013. febr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szakértő, de egy gyerek gyerekként is ember.

A hétvégente piálok valójában nem is igaz, csak a felelőtlen életet próbáltam megjeleníteni. Persze jönnek a:

,,Ha ilyen nagy szakértő vagy, akkor ne kérdezősködj..."

De ezt most inkább ne.

2013. febr. 14. 00:43
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a támogató, és értelmes válaszokat.

aki nem emberként tekint a gyerekére: jobban járna, ha a saját gyerekét is úgy tisztelné, mitn ahogy a szüleit, mert a gyerek akkor lesz sikeres felnőtt, ha gyerekként gyerek módjára élhet. Ezek nálam okosabb, öregebb és tapasztaltabb emberek véleményei, nem az enyémek. De egyetértek vele, remélem mások is.

2013. febr. 14. 00:48
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Miért lennél önző? Tisztában van a saját igényeiddel és vágyaiddal. Ha ebbe nem fér bele egy kölyök és a többi, azt ne vesse már senki a szemedre.

Legalább őszinte vagy. Sokkal jobb, mintha valaki felelőtlenül megnősül, gyereket csinál, azátn veri a fejét a falba és a családon vezeti le a feszkót. Férfi vagy, te akkor nősül meg és csinálsz gyereket, amikor csak akarsz. Ez a házasság csak a nők mániája, mert az ő szavatossági idejük hamrabb lejár.

Nekem is vannak volt osztálytársaim, akik már több éve házasok, van akinek már több gyereke is van, pedig még egyik sem idősebb 25-nél. Én sem mondom nekik, hogy miért voltak olyan hülyék, hogy hamar házasodtak, akkor ők se szivassanak az ellenkeőjével.

2013. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi az utolsónak
2013. febr. 14. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!