Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul járok, ha legényember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul járok, ha legényember maradok?

Figyelt kérdés
Most láttam a facebookon, hogy egy volt osztálytársamnak gyereke született. 26 éves vagyok, de szeretek este fenn lenni, hétvégente sört inni. Nem bírom a kötöttséget, és nem akarok családot. Persze jó lenne egy pár, de nem vágyom családra, hogy másról gondoskodjam. Egy gyerek felnevelése 20 millió forintba kerül. Engem nem ösztönöz semmi sem a tartós párkapcsolatra, vagy egy gyerek nevelésére. Szeretek magamnak élni, lehet önző vagyok.

2013. febr. 13. 23:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

lehet, hogy meg fogod bánni, lehet, hogy nem. Azt mindenképpen becsülöm benned, hogy nem hülyítesz egy nőt sem, csak hogy gondoskodjon rólad valaki és ne legyél egyedül.

Nekem egy olyan férfira van szükségem, akire számíthatok, és aki a családjának él, akivel tudok tervezni. Ettől függetlenül téged sem ítéllek el, tudod mit szeretnél, aszerint cselekszel, senkinek nem ártasz vele. 24/L

2013. márc. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem jársz rosszul! Sőt! Pont hogy jobban jársz!!! Egyrészt szabad maradsz, a magad ura, másrészt a pénzed is a tiéd marad, arra költheted amire akarod, harmadrészt bármennyi barátnőd lehet még így. És persze nem kell válás miatt se aggódnod.

20 millió egy gyerek felnevelése? Ilyen olcsó? Én olyan 11 milliárd dollár körüli összeget saccoltam, és ez még egy nagyon óvatos becslés is volt...

2016. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Neked jobb, ha nem lesz gyereked. Te ilyen típus vagy, ennyi.

Van, aki meg a te életmódoddal érezné magát borzalmasan.

Különbözőek vagyunk, nincs ezzel gond.

Amúgy meg még fiatal vagy, ha később rád jön, hogy mégis szeretnél családot, akkor se leszel elkésve. 26 évesen szerintem tök normális, hogy nem tengenek túl benned az apai ösztönök.

Viszont a "szeretek este fenn lenni, hétvégente sört inni" részt nem igazán értem, ha találsz hozzád illő párt, akkor ez simán megmarad, sőt, jobb lesz. Én sokkal többet bulizok és sokkal tartalmasabb az életem, mióta a párommal vagyok :D Hajnalig fent vagyunk és borozunk (nem szereti a sört). Nem minden nő olyan ám, hogy ha bulizni akarsz, meg meg mert szinni pár sört, akkor sodrófával vár haza, és rikácsol veled :D

2016. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy könnyebb az élet gyerek nélkül. A gyerek azt jelenti, hogy bezárnak a föld alá a legszebb éveidben és meghal az egyéniséged és minden vágyadnak (hobbi, szakma) lőttek.

Vannak örömei, de ha ezek az örömök nem motiválnak, akkor örülj neki és élj helyettem is, mert én nő vagyok és lejár a szavatosságom.

2016. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Te eleted.
2016. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Abba azért gondoljatok bele, hogy az ÁLLAT pasik sok nőt felcsinálnak és a születő gyereket meg a kis szolid szolgalelkű, ún. CSALÁDSZERETŐ pasik meg felnevelik.


Egyébként meg 35 évesen is alapithatsz családot, pasiként nem korlátoz a biologia annyira, mint egy nőt...


Egy nő fiatalon termékeny, akkor van szépsége és petesejtjei.


A férfinak meg idősebb korában lesz pénze és erőforrása a gyereknevelésre.

2016. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!