Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor és hol találom meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hol találom meg az igazit?

Figyelt kérdés
F19
2013. febr. 14. 01:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ma 01:50

dehogyis nem nekem tanácsoltad csak jo votl látni a megrökönyödésedet. :D Nem is tettem még fel kérdést csak egyet a vicc miat besült randit azt is most. :D

2013. febr. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10-es: Te leszel a vonat? :DD
2013. febr. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Persze..ki más :DD
2013. febr. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt senki nem fogja tudni megjósolni neked előre. Sőt még utólag se nagyon. De azt mondják ha találkozik vele az ember azt megérzi. De erre se vegyél mérget simán lehet h elmentek egymás mellett :( ÉN mindig az éppen aktuális páromat tartottam az igazinak-. Állj hozzá mindegyikhez így aztán majd egyszer talán igazad lesz..
2013. febr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Jóóh, eddig pont így álltam hozzá, s szakításkor pont ezért vettek még el legalább 1 évet az életemből... Mert túl sok érzelmet fektettem beléjük...
2013. febr. 14. 12:52
 16/16 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre én is, meg még elég sokan szeretnének választ kapni, csak sajnos nem lehet... :-S 19/L
2013. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!