Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van szeretőd, ő csak szexuális szempontból jelent neked valamit vagy érzelmileg is?

Figyelt kérdés
Mióta tart?
2013. febr. 14. 19:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%

Viccelsz?:) A szeretkezés a lelki szerelem KIFEJEZÉSE. Addig nem szeretkezek senkivel, amíg nincs mit kifejeznem a testiséggel neki.:)

Nő vagyok, a szerelem azonos a testiséggel.

2013. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

érzelmileg annyi: csak olyannal fekszek le, akiről tudom hogy tartja a száját és nem mondja el másnak.

meg akivel pár mondatot el tudok dumálni, nekem nem megy úgy hogy találkozok és szó nélkül csak szex, mert akkor k.urvának érezném magam.

úgy szokott lenni hogy ilyen kis bevezető "mizujs, hogy vagy" és akkor a srác mesél valamit, akár a kutyájáról, vagy hogy fasírtban van a csajával és épp hosszú szünet van stb.

azt meghallgatom, ráhangolódunk a dologra, de ennyi.

egy jó időtöltés, de ha nem lenne, hát lenne más, annyira nem rázna meg.

2013. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Változó.
2013. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon kedves lany, de erzelmileg nem all olyan közel hozzam, mint amennyire ö kivanja.


Lehet lepontozni az öszinte velemenyemert, nagyon meg fog hatni, magamba fogok szallni es megvaltozik a vilagnezetem is.


Addig is: több, mint egy eve ismerkedtünk meg, de egy fel ev utan befejeztem a kapcsolatot, mert ö többet akart, de en, barmennyire is ellentmondasos, nagyon szeretem a baratnömet es nem akartam, hogy a lany emiatt szenvedjen, mert nem tudok vele lenni. Aztan ujra jelentkezett es, ha nem lenne annyira allati jo az agyban, nem alltam volna le vele ujra. De törtent par dolog az eletemben, amiert nagyon örültem ennek a veletlennek.


A legnagyobb baj az, hogy a szeretöm nincs tisztaban helyzetevel es azt hiszi, valami kapcsolatfeleseg van köztünk.

2013. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szerelmes vagyok a pasiba,de neki csak szex kell.
2013. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

4-es, mi kéne hogy legyen még a meglévő dolgok mellé, hogy Neked az kapcsolatnak számítson?

(Csak mert énnekem EZ a kapcsolat, nemigen tudnék még mást is kitalálni vagy másra is vágyni emellé. Köszi.)

2013. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

#6 Lehet, felreerthetö voltam, de a kerdes miatt egyertelmünek tartottam.


Azert nem tartom a szeretömmel folytatott viszonyt parkapcsolatnak, mer együtt elek mar több, mint ket eve baratnömmel!


Ja, es iszonyatosan szenvedek a "dislike"-oktol. Köszönöm melto büntetesemet.

2013. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

4-es, én felpontoztalak :)

Nem az a lényeg, hogy egyetértek-e vagy sem, hanem hogy hasznos volt a válaszod, köszönöm :)

2013. febr. 14. 19:24
 9/24 anonim ***** válasza:

7, értem már! Tehát szerelmeskedés+együttlakás az kapcsolat, a csak szerelmeskedés az nem kapcsolat Neked.


(Nem tudom, hogy mit tartottál egyértelműnek a kérdés miatt, ezt nem értettem.)

2013. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nemcsak a szex fontos.Lelkitársak is vagyunk,nem hanyagoljuk egymást,lassan egy éve.Mindkettõnknek ugyanazok a dolgok hiányoznak az életünkbõl és természetesen soha nem élnénk vissza az egymásba vetett bizalommal.Mint ember nekem fontos és figyelek is erre!Érezze szeretve,imádva magát!
2013. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!