Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van szeretőd, ő csak szexuális szempontból jelent neked valamit vagy érzelmileg is?

Figyelt kérdés
Mióta tart?
2013. febr. 14. 19:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Itt a SZERETŐ szót tévesztik össze a párkapcsolat fogalmával.:) Előszőr is ha nekem van valakim az ismerőseim előtt nem Szeretőmnek fogom nevezni, hanem a Páromnak, társamnak stb. Számomra nekem a Szerető fogalma teljesen más dolog, mint egy párkapcsolat ahol 2 ember ténylegesen együtt van.De lehet hogy ezt mások másképp gondolják.Szerető az akivel szexuális kapcsolatod van s némi lelki is miközben van párja az embernek. Igen a szerető ennyit jelent s köze nincs egy szerelemhez s egy komoly kapcsolathoz,amibe nyílván az ember önzetlen,de itt egy páran fogalom zavarban szenvednek.Nekem ez a véleményem s lehet itt győzködni s bebizonyítani az ellenkezőjét ez akkor is az én szememben s úgy általában így van. Az igazi párkapcsolatot nem Szeretői kapcsolatnak nevezzük.A 2őt marhára de ne tévesszük össze a fenomenális testiséget s a hozzáadott pár órás mámoros együtt töltött időt, igen lehet szeretni a másikkal való testiséget, lehet kedvelni azt a tényt hogy de jó vele szórakázni, szabadidős programok, beszélgetések de ez közel se szerelem, vannak különbségek.De valakinek már ez is az.Ennyi is elég, bocsi de nálam többről szól egy kapcsolat amit hála tapasztalok nap mint nap. bocs hogy nem értek egyet sajnálom.:)Már alapból a kérdésbe ott van a válasz mert igenis a köztudatban az emberek eszébe a szeretői viszonyról, nem a szerelem jut eszükbe. Ennyi.
2013. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
19/21es ha valakinek nincs családja, nincs párja, házastársa az már nem a Szerető kategória:)én dühös? ugyan miért is? dühös még akkor sem lennék ha ilyen formában lenne viszonyom, mert nem lenne ilyen viszonyom:)
2013. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem elsore a vagy jott, de nem tortent semmi. Aztan erzelmileg felcaigazott, utana meglehetosen jo szex kobetkezett, aztan jol beleszerettem. Csak nehany honapja tart, de alig talalkozunk.
2014. okt. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

21: Gyerekkorunkat végigkísérik az irodalmi művek és népdalok, amiben a szerető a kedves szinonímája még a házasság előtt.

Arra, amire Te használod, csak szépítő kifejezés a szerető: eufemizmus a szexpartnerre.

2014. okt. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!