Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van szeretőd, ő csak szexuális szempontból jelent neked valamit vagy érzelmileg is?

Figyelt kérdés
Mióta tart?
2013. febr. 14. 19:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Már megérettem annyira hála istennek hogy tudjam koordinálni magam érzelmileg. Igaz most van párom már jó pár éve de nagyon jól tudom így is hogy egy szeretői kapcsolatban hol a határ, ha csak szexet akarok ami mehet szerelem nélkül is akkor csak az lesz,volt ilyen igaz rövid ideig de én megtanultam mindig csak annyit adok amennyit kapok s annyit láttatok hagyni magamból amennyire meg tudnak nyitni, ha nem, akkor elégedjen meg azzal a másik amennyit kap:)attól még szexuálisan jól mglehetünk.de az érzelmeket nem fogom csak úgy osztogatni pusztán a szex által nem leszek szerelmes ahhoz több kell.
2013. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"megtanultam mindig csak annyit adok amennyit kapok"


Óóóó!:)

Egy emberi kapcsolatból szeretetkapcsolat helyett üzleti kapcsolatot csinálsz. Ha hiszed, ha nem, Te vagy a vesztes ebben. Mert az embernek csak annyija van, amennyit ő maga ad. Szeretetet minél többet adsz, annál több marad Neked.

Ha ezt nulláról kell elmagyarázni... mondjuk pl. a Minden végzet nehéz c. filmet ismered?:)

2013. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Arra is szeretném felhívni a figyelmet, hogy rosszul használod a szavakat, ezért ellentmondás van a szövegedben:


"egy szeretői kapcsolatban hol a határ, ha csak szexet akarok"


A szeretői kapcsolat (SZERET szóból!) azt jelenti, hogy szeretitek egymást, ezért szeretkeztek is.

A csak szex kapcsolatot nem szeretőinek nevezik, hanem szexpartnerségnek.

A kettőt nem tévesztendő össze!

A kérdés szeretőkre vonatkozik!

2013. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ez egy kérdés és én válaszoltam. Nekem ez a véleményem, s ez is marad az hogy te vesztesnek gondolsz ez legyen a te dolgod, a szeretői kapcsolat nem különbözik semmiben a szexpartnerségből csak sokan élnek álomvilágban, főleg ahol a másik félnek állandó kapcsolata van. Itt leginkább az a vesztes aki bele szeret a szeretőjébe aki soha nem lesz teljesen az övé. Lehet álltatni ámítania magát az embernek:)akkor is a fő hangsúly a szexen van meg az a pár óra ami miatt már megéri szeretőt tartani. Igen van egy határ ami meg kell húzni, s hogy kinek mi a véleménye erről, vagyis magáról a szerető fogalmáról az mindenkinek a szabad joga. Az hogy te erről mit gondolsz az a te dolgod.Nem az olvasmányokból kell kiindulni hanem az életből.:)
2013. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

ja és ha 2 ember szereti egymást az nem szeretői kapcsolat, azt már másnak nevezik. Üzlet?hm:D

Az egész világ üzletről szól.Te meg láttad az Ébredés c.filmet?ideje lenne a Földön járni, s akkor talán nem lenne ennyi szenvedő, önzetlenül szeretet adó lélek. Igen minél többet adsz annál többet kapsz vissza,ébresztő királylány vagy királyfi:)miről beszéltek?igen annál jobban belédrugnak,kihasználnak de adjad csak a szeretet ezerrel olyan embernek akinél te csak másodhegedűs vagy, akit otthon vár a családja, a felesége, vagy a férje!így van, igazatok van:D

2013. febr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A szerető az nálam szerelmi kapcsolat, a kedves szinonímája, így szoktam bemutatni a barátaimnak, kollégáimnak azt, akivel járok, hogy ő a szeretőm.


SZERET tartalmú szót használni olyan kapcsolatra, amit nem a SZERETet tart össze, hazugság. Lehet, magadat be tudod vele csapni, és ezáltal jobb érzés SZERETőnek hívni azt, akit nem szeretsz, de én nem vagyok hazug, és ilyenre nem vagyok képes.

Az, hogy egy kapcsolat titkos-e vagy sem, azt meg végképp nem érinti ez a szó. Az egy külön dolog, nyilván lehet kedvesi vagy szeretői kapcsolatod is titkos is és publikus is, és titkolhatja valaki a házasságát is pl. a kedvesei előtt. Ezeket a kategóriákat nem tartalmazza ez a szó.

2013. febr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"Az egész világ üzletről szól."


A világ arról szól, amit mi teszünk bele.

Nem mindenki üzletember.


(Ha ezért adsz, mert vársz valamit cserébe - és azt nem kapod meg, érezheted Magad minuszban. És ez minden csak nem szeretés...)


.


Honnan veszed azt, hogy aki önzetlenül szeret, az szenved?

Csak mert ez nem így van.


Én is tudom, éltem, amiről beszélsz.

Aztán rájöttem, hogy nem lehet szeretet az, ami negatív érzés.

(Van egy könyv: Ha fáj, az nem szerelem.)

És elkezdtem megnézni, hogy oké, miket is érzek én?

Szeretetet ÉS MÉG MELLETTE fájdalmat, csalódottságot, haragot, esetleg birtoklási vágyat, stb-t... és ezekkel elkezdtem foglalkozni, és az okukat felszámolni.

A fájdalmat fel lehet számolni, mert az nem szeretet, nem szerelem. Hanem a szeretet MELLETT van jelen.

És Te jelenleg ÖSSZETÉVESZTED a szeretetet a mellette lévő, fájó érzésekkel.

2013. febr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
17-es, nagyon tetszik, amiket írsz :)
2013. febr. 18. 00:23
 19/24 anonim ***** válasza:

"adjad csak a szeretet ezerrel olyan embernek akinél te csak másodhegedűs vagy, akit otthon vár a családja, a felesége, vagy a férje!"


1. A szeretőmet azért "tartom", mert KAPOM tőle a szeretetet. Ez ugyanis a kiválasztás egyetlen szempontja.

2. És ha nincsen a szeretőmnek családja, házastársa, csak én, akkor is ilyen dühös vagy érte, hogy CSAK azért vagyok vele, hogy szeretetet adjunk egymásnak?:)

2013. febr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

18: Végre van értelme annak, hogy fórumozok!:)

Köszönöm.

2013. febr. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!