Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit választanátok a kutyátokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok a kutyátokat vagy a pasitokat?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy eggyüt lakok a csajommal de ő siman bárkinek kijelenti hogy a kutyája neki fontosabb mindenkinel es barkinel meg nalam is .Én szeretem a kutyákat kint bent mindenhol.

De amit a csajom csinal az kicsit sok a kutya agyban alszik raadasul a kozépén vagyis köztünk ( nem kicsi kutya mer Német dog ) ha haza jön a baratnom akkor a kutyaval van nonstop ram sz@rik.

Most mit tegyek? Szeretem a baratnom de elegem van a , szerelmeből' de tudom hogy ha valasztania kene akk a kutyat valasztana



2013. febr. 15. 09:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Jobb az ágyban mint Te! Beteg aberált a "csajod"! Hagyd kell a kutyának! Micsoda világ, és eltűröd a dögöt az ágyban köztetek? Te sem vagy akárki! Pfúj!
2013. febr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
hát nekem is van kutyám is, férjem is, Imádom mindkettőt, de azért a kutya nem alhat ágyban. Pedig csak 7 kg. Az ágy a miénk. A kutyát is szeretem annyira, mint a férjem, de nyilván másképp, az egy állat, ami rám, ránk van szorulva, persze, hogy szeretem. De amit a barátosnéd művel, szerintem már súrolja a lelki toprongy fogalmát. A problémamegoldás híve vagyok, de itt a szakítást is erősen fontolóra venném, ha nem változtat.
2013. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én a kutyámat a barátomtól kaptam, szerencsére ilyen jellegű problémám nincs és nem is lesz, de ha német dogom lenne, nem alhatna az ágyban.

Enyém 7kg-os kis szobakutya, imádjuk, a lábunknál szokott aludni főként, de van mikor a barátom magához veszi és együtt alszanak, akkor én vagyok kitúrva:) DE annyira aranyosak,hogy nem csinálok belőle problémát..

Mondjuk én nem szarok a barátomra és nem vagyok nonstop a kutyával, kicsit túlzás amit csinál a bnőd. Beszélj vele,ha nem változik hagyd el, majd talál magának egy másik kutyabolondot :)

2013. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

1. Ezek szerint már az is nagy szó, hogy téged is megtűr az ágyban, a kutyája mellett?


2. Lehet, hogy részese vagy egy szerelmi háromszögnek?


3. Ha hazajön a barátnőd, próbáld felhívni magadra a figyelmét azzal, hogy jobban csóválod a far.ad mint a kutya!

2013. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Na erre az esetre mondják,

hogy "kutyába sem veszik az embert"!!

2013. febr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Sokszor mondják a nőkre, hogy csak az anyagiakat nézik egy kapcsolatban...

Hát a te csajod (vagy a kutya csaja) nem ilyen, mert valószínűleg nincsen vagyona annak a dögnek azaz a dognak.


Vagy lehet, hogy van valahol egy háza?

(kutyaháza)

2013. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A csajom 22 en 30 es a csajom nem anyagias jol keres
2013. febr. 15. 10:45
 19/19 anonim ***** válasza:
42%

Az ötödik válaszoló vagyok. Az én válaszomat eléggé lepontoztátok, holott én is keresztülmentem ezen, csak nekem nem a párom, hanem édesanyám helyezte előrébb a kis szobakutyát, mint minket.

Én sem szerettem, de nem tehettem semmit. Világ életében egy megtört nő volt, mert voltak olyan dolgok, amiken bárhogy próbált, nem tudott túllépni. És valljuk be, senki nem foglalkozott vele igazán. Mi sem figyeltünk rá sokszor, annak ellenére, hogy a gyerekei vagyunk, de Ő is ugyanezt tette. Nem foglalkozott velünk, rengeteget dolgozott, és esténként már szinte beájult az ágyba. Rengeteg gondja volt, amit mi nem is tudtunk, valamint nem beszélgettünk csak éltünk egymás mellett. Nálunk ez volt a megszokott, és most pont emiatt szenvedek én is ettől. Egyetlen egy ember van, akivel megosztom a gondjaimat, de néha még előle is elhallgatok egyet, s mást, mert félek a reakcióktól.


Szóval a barátnődnek nem egy szakítás kell, vagy leócsárolás, mert akkor még jobban megerősödik benne az a tény, hogy a kutya a mindene. Inkább foglalkozz vele a lehető legtöbbet, csináljatok rengeteg közös programot, ahova a kutyát nem tudjátok vinni - esetleg étterem, teázó, cukrászda, korcsolyázás. Beszéld meg vele is a dolgot, hogy ez neked hogy esik, higgadtan, nyugodtan, és semmi esetre se torkoljon ez ordítozásba. Mondd el neki, hogy mellőzve érzed magad, annak ellenére, hogy tudod, rettentően fontos vagy neki, és te is nagyon szereted őt.

Remélem minden rendbe fog jönni.

2013. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!