Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az már nagy baj, ha unom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már nagy baj, ha unom a párom állandó beszédét? Lent. ->

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt,és én nem vagyok annyira beszédes. Mármint csak arról nem szeretek beszélni,ami mindennapos. Hogy mit csináltam 5 perce és mit fogok csinálni 5 perc múlva..Mi volt ma,mit tanultam,mit ettem.. Szóval ezek halál unalmasak,a falra mászok lassan tőle.

Ő meg imádja kivesézni nekem lelkesen,hogy mikor hogyan és mit csinált.Ha egy napig ezt nem tehetné meg,akkor mindkét napját elmondja ,én meg sem szólalhatok szinte közben.Ez valahogy így elveszi a kedvem.. Tudom,hogy furcsa. Csak nagyon morfondírozok rajta,hogy ha ezt így viselem,akkor talán nem tudom megadni neki az odafigyelést. És nem fog menni sokáig. Vagyis nemtudom. A lényeg: volt már valakivel ilyen? Unta a sok fölösleges beszédet? (Már leültem vele 3szor,nagyon bántotta a dolog,próbált odafigyelni ,de nem ment neki.És olyan kis lelkes,nem akarom félbeszakítani,hogy ez engem nem érdekel)



2013. febr. 7. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezt azért még helyre lehet hozni, meg kell ezt beszélned vele, mond meg neki h most kussoljon és hallgasson végig.
2013. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
És tőled meg sem kérdezi,hogy "és neked?".
2013. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Te nem vagy méltó a szerelmére! :D


Lépj ki, Ő meg talál egy nőt, akit érdekel a mondandója, Te meg egy olyan embert, aki nem beszél sokat.

2013. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én is nagy dumagép vagyok és barátnöm ugy hallgattatott el h brfogta a számat... ha érted a célzást... :—)
2013. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

szóval,kicsit bűnösnek érzem magam,de tudja,hogy nem szeretek erről beszélni. Ha érdekes történik elmondom,amúgy inkább nevetgélek,az élet nagy dolgairól elmélkednék inkább,kicsit a föld felett vagyok néhány centivel :D

Ő is szereti ezt a témát,de a máásik ,na az neki sokkal érdekesebb(a napja,ami minden nap kb ugyanolyan). Megkérdezi,hogy mi van velem,röviden elmondom,az érdekeset kifejtem. És akkor azt mondja,úgy érzi,engem nem izgat fel ez a téma,nem figyelek eléggé rá..Pedig vissza tudnám ám mondani,hogy mit darált le.. Csakhát..

Fájó,hogy szeretem,és nem akarom ezzel boldogtalanná tenni,hogy nem vagyok neki elég jó társ. És természetesen én sem áldoznám erre az életem. Ez változhat?

Mert valahogy őt egy kis szigetnek szeretném,ahol nem kell az állanóan ismétlődő hétköznapokról beszélni.. :(


Volt hasonló?

2013. febr. 7. 16:55
 6/16 anonim ***** válasza:
abba gondolj bele, ha mindketten ilyenek lennétek ... brrrr ... bólogass okosan, néha hümmögj, néha kérdezz csodálkozva: "tényleg?!", közben meg tudsz a saját gondolataiddal foglalkozni (egy válaszoló szerintem rosszul feltételezte, mert te vagy a fiú, ugye?)
2013. febr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat :)megfontolok mindent ám :)


Arról szó sincs,hogy ne lennék dumagép. Csak nem kötnek le a hétköznapi dolgok. De tudom én ám cserepesre beszélni a számat.

Lehet,hogy mindent túlgondolok.

Nade csakhogy másban fordult-e elő ilyen érzés,vagy én vagyok furi,ez a legérdekesebb nekem most.. :)

2013. febr. 7. 16:59
 8/16 A kérdező kommentje:
jaj,bocsánat,ráadásul lány vagyok..
2013. febr. 7. 17:07
 9/16 anonim ***** válasza:

A 3 -as vagyok.


Szerintem, ha ez így felmerül benned, mint probléma, akkor lehet lépned kellene.

Esetleg próbálkozz meg a "szájbefogós" technikával. :)


Hosszú távon nem gondolnám, hogy lesz érezhető változás,(volt hasonló tapasztalatom) de mindenképpen hagyj némi időt még ennek a dolognak.

2013. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hát, ha te vagy a lány akkor - szerintem - szerepet cseréltetek :)))
2013. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!