Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon Őt is megviseli a szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon Őt is megviseli a szakítás?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom, 2év 3hónapot voltunk együtt. Az indok az az volt, hogy már nincs türelme a kapcsolathoz meg, hogy ez már megszokás stb. Nem is maga a szakítás fáj, hanem az, hogy annyira érzelemmentesen szakított és, hogy túllépett. Igaz, hogy a férfiak csak később realizálják a veszteséget? Vajon most neki is rossz, még ha ő kezdeményezte ezt az egészet? 19L
2013. febr. 15. 21:12
 1/7 A.Romanov ***** válasza:
Uh te tök jó művelt lehetsz, egy lány aki a realizálja szót használja a mondatában :) Egyébként igen. Később fog rajta kijönni (tapasztalat)
2013. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első, remélem ironikusan írtad az első mondatod..
2013. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A.Romanov ***** válasza:
Nemis, csak kedves akartam lenni... De komolyan, melyik lány használja a realizál szót?
2013. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy ilyen szavat használ, de nagyon helytelenül.. Először tanuld meg mit jelent, és aztán használj ilyen szavakat..már bocs
2013. febr. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A.Romanov ***** válasza:
2013. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem viseli meg a szakítás per pillanat. Ebben szinte biztos vagyok az alapján amit leírtál. Később ráébredhet hogy mégis te voltál az igazi neki de nem biztos hogy így lesz. Most szerintem nem érdekled hogy később mi lesz azt majd meglátjuk. Ne rágódj rajta.

Off:

Nem használta helytelenül lefordítva hogy a nyelvtanból gyengébbek is értsék és végre válaszoljanak a kérdésre: Igaz, hogy a férfiak csak később döbbenek rá a veszteségre? merthogy a realizál szónak ilyen jelentése is van.

2013. febr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó végre egy értelmes válasz :) és nem kötekedés ;)
2013. febr. 17. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!