Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hagytak már el valaki más miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytak már el valaki más miatt?

Figyelt kérdés
A csajom lelépett, egyik napról a másikra bejelentette, hogy nem szeret már és szakítsunk. Most nézem 2 nap után facebookon már mással van kapcsolatban, rákérdeztem, mondta hogy 1 hónapja ismeri és beleszeretett. Hogyan heverhetném ezt ki?

2013. febr. 15. 12:46
 1/6 Deviáns Zsírkréta ***** válasza:

Sehogy, az idő majd begyógyítja és enyhülnek a fájdalmak.

Ui: a csajod egy érzéketlen rossz ribanc.

2013. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt. Azért faszántos érzés, hogy velünk párhuzamosan mással is dugnak...
2013. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem. Majd az idő segít.
2013. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént, de sajnos elrontottam a bosszúmat, mert megszakítottam vele minden kapcsolatot, de neked azt ajánlom, hogy haverkodj a volt csajoddal, mindig hívogasd, legyél vele sokat, és az új csávója idegroncs lesz pár hónapon belül. Kár hogy ez nem jutott korábban eszembe, csak akkoriban nem láttam a méregtől.
2013. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

állj bosszút minden kidobott férfitársunk becsületéért!

Viva La Revolution!!!!

2013. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Engem tavaly nyáron hagyott el a párom egy nálam 6 évvel fiatalabb csajért... persze már egy éve ismerte, amikor megismerkedtek még közös képek is voltak róluk a párom telójában, de akkor hittem neki, hogy csak haverok. Aztán... kidobott a névnapomkor és azóta is együtt vannak... persze ismerősöktől tudom hogy visszasírt már, de ez legyen már az ő gondja. Amúgy a csajával jóban vagyok... bár szar az egész, de nem ő tehet róla, az exem ha el akart hagyni más miatt is megtette volna. Azzal nem lesz jobb ha bosszút állok bármelyikükön is... az élet az ilyet elrendezi...

Elfelejteni? Nehéz, talán nem is lehet. De idővel majd jobb lesz, bár az önbecsülésem talán sohasem jön helyre...



27L

2013. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!