Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok, Fiuk Mit gondoltok mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, Fiuk Mit gondoltok mi a NORMALIS feltekenyseg egy kapcsolatban? Tobbi lennt!

Figyelt kérdés
A parom igen szo ki mondo,nem banja ha megsert,akkor is ki mondja amit gondol!Szerintetek ez normalis?Facebookon like-ol csupasz noket neha kommenteket is ir hozzajuk! szerintetek kene ezert feltekenynek lennem?Koszonom a valaszokat elore is!!

2013. febr. 16. 01:13
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
iGAZABOL VAN EGY KOZOS KISFIUNK O MAR 1 EVES LESSZ! ES EN SZERETEM OT DE NEM IGAZAN ERZEM HOGY O SZERETNE ENGEM DE VMIKOR AMIKOR VAN KEDVE BESZELGETNI (PERSZE AZ,NEHA CSAK)AKKOR MONDJA HOGY NEM SZERETTETT MEG NOT MINT ENGEM ES O NEM OLYAN TIPUSU AKI KI MUTATJA A SZERETETET(O NEM SZENVED SZERETET HIANYBAN)HAAT NEM TUDOM MIT KENE TENNEM TALAN GYEREKNEK NEZ....AZT IS MONDTA MAR VALOSZINU AZERT VISELKEDIK VELEM IGY! DE AKKOR NEM ERTEM AZ EGESZET :(
2013. febr. 16. 19:52
 12/26 A kérdező kommentje:
KOSZONOM SZEPEN A VALASZOKAT!! DE NEM TUDOM MIT KENE TENNEM(HOGY MOSSAM KI A FEJET)??? EDDIG SEM VALTOZTATTA MEG EGY NO SEM EN SEM TUDNAM SZERINTEM :/ NEM TUDOM MIT CSINALJAK
2013. febr. 16. 19:54
 13/26 anonim ***** válasza:

Azzal hogy nézegeti, semmi rosszat nem tesz, az én párom is van hogy néz nálam sokkal jobbakat, de ha kommentelne/lájkolgatná, az elég önbizalomromboló tudna lenni. Én is megmondom, hogyha valaki csinosabb nálam, bár én is olyannyira lennék az.

Szerintem beszéld meg vele, hogy neked ez nem esik olyan jól, és majd együtt találtok megoldást a gondodra, elvégre ezért alkottok egy párt.

Szerencsére azért olyan még sosem fordult elő, hogy a párom, ne dícsért volna meg a külalakomat nézve, ezért sem kell ajtóstul rontani a házba.

2013. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom hogy itt más is áll a dolog hátterében, így már más a helyzet, de ha már van egy közös gyerkőc, sajnos rá kell állj a sarkadra, mert akárhogy is de fiatal vagy hozzá, és nem egyenrangúként kezel.
2013. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Ertem,az engem sem zavar hogy megnezi de amikor mar likolja vagy kommentet ir az igen,nem esik jol!De mikor azt mondom neki hogy engem ez zavar akkor csak annyit mond hogy (kit erdekel) o nem fog hazudni nem fogja azt mondani hogy nem szep vagy csunya ha egyszer szep es csinoss o nem fog hazudni az en kedvemert! es en ne legyek feltekeny olyan nore aki szamara elerhetetlen!
2013. febr. 16. 20:32
 16/26 A kérdező kommentje:
Neharagudj,de nem ertem hogy ezzel mit szeretnel mondani hogy(alljak a sarkamra!!!Ki fejtened bovebben? Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat sokat segitettetk!
2013. febr. 16. 20:34
 17/26 A kérdező kommentje:
Arra a valszra irom hogy(nem igy viselkedik/beszel ha szeretne)Mindig azt mondja csak azert csinal ezt/vagy azt hogy huzza az agyamat ideges legyek!De mert akarja ezt? Ebbol nyeri az elet erejet vagy mi a tok?Koszi a valaszokat
2013. febr. 16. 21:06
 18/26 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsot az utolso valasz ironak,igen iskolazott vagyok ,sajnos nem tudtam be fejezni az utolso evemet a gyerkoc miatt(ez nem a vilagvege) es persze nem azt jelenti hogy hulye is az ember! Az hogy szeretem az mas teszta!AZ irasod alapjan ugy veszem eszre hogy lany/no vagy es meg nem szerettel igazan tiszta szivedbol egy ferfit az is biztoss!de en ugy gondolom hogy nem ezen van a hangsuly!Nem en velem van problema hanem a parom utobbi viselkedeseivel mivel kb 1 eve nem volt ilyen velem!ES sok gond teher ment a nyakara(edes anyukaja meghalt,nem egyszeru halal volt) tobbit nem reszletezem!Az edes testvere 3 eve halt meg!AZ elozo csaladja a szarba hagyta!Majd ha te ezeken mind at mesz akkor irj vissza! Koszonomm viszont igen eleg nehez a kor kulonbseg miatt ebben viszont igazad van!
2013. febr. 17. 04:23
 19/26 A kérdező kommentje:

Meg magyaraznad ezt a kerdesedet? :


Kinek kell egy levetett, használt, gyerekes, 19 éves nő?

levetett??????hasznalt??????

az hogy van gyerekem nem dominal egy parkapcsolatot sem! Hisz, nem a gyerek szed szet, ellentetben, vagy kot ossze! de ha te masra ertetted ird meg!!!! Talan teged meg nem hasznalt senki??? Valoszinuleg azert hasznalsz ilyen szavakat mert kicsi az onbizalmad!

2013. febr. 17. 04:38
 20/26 anonim ***** válasza:
Úgy elég nehéz érdemben reagálnom bármire is, ha csak úgy kitörlik a válaszomat.
2013. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!