Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm. De megkeresett, hogy találkozni akar velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szakított velem.Egy hétre rá már megkeresett,átlagos dolgokról érdeklődött.Utána egy hétre felhívott,hogy találkozni akar velem.De én mivel nem is értem rá,meg nem akartam utána ugrani egyből,hogy "oké baby röpülök"így nemet mondtam hogy majd máskor.Azóta semmi beszélgetés,de látom rajta,hogy rohadtul padlón van.Szerintetek mit tegyek? Felhívjam érdeklődjek iránta,vagy hagyjam a fenébe,ő szakított ha akar valamit majd megkeres.3 éves kapcsolat volt a miénk.
2013. febr. 16. 13:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Látom csicska típus vagy,neked ezt szánta a sors.

Csinálj hülyét magadból,és fogadd vissza.

2013. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ott a pont 11-es!!!!!
2013. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
"miért keresett meg egy hétre a szakítás után"... ez nem azt jelenti, hogy egy hete szakítottak, szövegértelmezés!!!
2013. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Olvasd el a történetet.

Egy hónapja szakított velem.Egy hétre rá már megkeresett,átlagos dolgokról érdeklődött.Utána egy hétre felhívott,hogy találkozni akar velem.De én mivel nem is értem rá,meg nem akartam utána ugrani egyből,hogy "oké baby röpülök"így nemet mondtam hogy majd máskor.Azóta semmi beszélgetés,de látom rajta,hogy rohadtul padlón van.Szerintetek mit tegyek? Felhívjam érdeklődjek iránta,vagy hagyjam a fenébe,ő szakított ha akar valamit majd megkeres.3 éves kapcsolat volt a miénk

2013. febr. 16. 13:38
 15/20 anonim ***** válasza:
Köszi 14-es! :)
2013. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát a saját fas.sága miatt ne te legyél már papucs. Ezért teszi kezt a nők meg a férfiakkal, amit, mert látják, hogy egyesek pincsi kutyák...
2013. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ájj nem pont ekkora májerek válaszára gondoltam,inkább írjanak azok akiknek van is tapasztalatuk.és nem csak a netes matyizás jutott.
2013. febr. 16. 13:41
 18/20 anonim ***** válasza:
Ember ha visszafogadod,ott fog átb@szni ahol csak tud!
2013. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

;) 76%!


Kedves kérdező.

Hagyjuk mikor volt a szakítás. Csicskáztat téged és kész. Felkeresett, mert valószínűleg nem talál magának mást, vagy már volt is neki, de az nem olyan volt mint te. Megbánta és kész. Erre mondják, hogy késő bánat. 20 évesen meg tanuljon meg felnőttként kezelni egy szakítást, főleg ha már ő kezdeményezte! Te meg itt kérdezősködsz. Egyáltalán mit kell ezen kérdezni??? 3év? na és akkor? Nekem volt 4éves, 6éves. Egyiknél én szakítottam, másik közös megegyezés. De nem mennék vissza felmelegíteni azt a bizonyos káposztát. A csajban most a késő bánat érzés bújkál.

2013. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, de te hány éves vagy? Mert azt írtad, hogy 20 éves korára a csaj nem tudja kezelni a helyzetet (a szakítást). De úgy látom, hogy valószínűleg a fiatalságod miatt ez neked sem megy.
2013. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!