Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok pszichológusnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok pszichológusnak, vagy pszichiáternek tanuló pasival?

Figyelt kérdés

Én egyszer jártam egy ilyen taggal akit a pszichológia érdekelt, de ez tönkretette köztünk a dolgokat.

Nem azzal lett volna a baj hogy olvas róla és elmeséli, hanem hogy állandóan engem próbált elemezni, meg kísérletezgetni az érzéseimmel.

Én őszintén szerettem és mikor féltékennyé tett, mert más csajokról beszélt és sírtam, akkor még ő csodálkozott.

folyton megbántott és próbált manipulálni hogy még én kérjek bocsánatot, aztán büszke volt magára miylen ügyes volt...

meg eljátszotta hogy akkor jól megvígasztal, hogy 1-2 nap múlva mégnagyobbat rúgjon belém.

Állandóan én voltam az, aki nem gondolkozik racionálisan, aki ok nélkül megsértődik (okkal!), aztán mikor már annyira összetört hogy kedvem sem volt elmondani neki semmit, mert kb. leszidott hogy lehetnek problémáim Ővele, meg az nem létezik, különben is én vagyok mindenért a hibás, azért is amiért az ellenségemmel ő puszipajtáskodik...

Még ő sértődött meg ezen hogy nem bízok benne és nem vagyok őszinte

mikor érettségiztünk én azon szurkoltam, nehogy felvegyék ezt a szuperlelkitámasz - pasit pszichológiára

és valahogy nem is vették fel

de azóta van egy görcsa a gyomromban, ahogy megtudom valakiről hogy köze van a pszichológiához/átriához szóba sem állok vele.

Más is érez így?


2013. febr. 16. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lessz belőle jo pszichologus.

A Jo dilidoki teljes mértékben objektiv, nem befolyásol és nem manupilál és nem látod se rajta se a cselekedetein hogy mi a munkája.

Egy két évig el fog vegetálni aztán kihullik a szürőn.


Amugy meg kedves kérdező:

Nem attol függ, hogy miylen szakra jár, hanem hogy ő milyen. lehetett volna kömüvestanonc is akkro is ugyanigy ért volna véget a kapcsolat :)

2013. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a srácot. Nem érdemli meg hogy egyáltalán foglalkozz is vele 2 percet. Nem kell általánosítani hogy azért volt ilyen mert a pszichológia érdekelte. Nem mindenki viselkedik így aki pszichológus vagy pszichiáter. Az én pszichológus ismerősömnek több éve tartó kiegyensúlyozott házassága van például.
2013. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
De igen, igazad van. A legtöbb ilyen srácra ez jellemző, amit leírtál.
2013. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem is úgy fogalmaznék hogy általánosítok... hanem egyszerűen félek ez ilyenektől.

hogy csak magamat adom, őszinte vagyok, ők meg hálából belemásznak az agyamba, megtalálják a gyengémet (mondjuk hogy kimutatom a szeretetem könnyen, vagy érzékenyebb típus vagyok) és ezzel jól visszaélnek, mert szuperebb módszereket tudnak rá mint egy kőművestanonc...

jártam egyébként ilyen sráccal is és jobban éreztem magam... hogy nála amit kimondott azt úgyis gondolta, nem valami ostoba és fájdalmas teszt részese voltam, ami után aztán nevetve kielemzett, hogy szerinte milyen agybajaim lehetnek.

és ha vannak, attól kevésbé vagyok értékes, szerethető ember? vagy?

ha az egyszerű pasi megsértett, azt egyszerűen tette "sz@rul áll ez a szoknya, ki ne tedd benne a lábad" - de legalább feldolgozhatóbb volt mint egy olyan, mikor azt mondtam szex után hogy "szeretlek" - és ebből az lett kisütve hogy nemtommilyen beszédkényszerem van és csak a hormonok hatnak rám meg ilyenek ... nem is tudom elmondani.

2013. febr. 16. 19:37
 5/11 anonim ***** válasza:

csatakozom az előttem szólókhoz, nem azon múlik, h milyen ember, h mit tanul

nekem a nőgyógyásszal volt nagyon rossz élményem, gondoltam, mivel az első vizsgálat és még akkor szűz is voltam, inkább elmegyek egy nőhöz, hát kár volt, nagyon durván vizsgált meg, és még rajzoltatott is velem, amit kielemzett!? és pszichiátriára küldött!? még el is mentem, ott meg körberöhögtek, h ki küldött és minek, semmi kompetenciája nem volt hozzá (később másoktól is hasonló rémtörténeteket hallottam róla)

ettől nem gondolom, h az összes (női) nőgyógyász hülye, voltam utána másik nőnél is, akivel meg voltam elégedve, most egy férfihoz járok

ezzel csak azt akartam mondani, h a hülyeségért bárki beállhat a sorba, nem szakmafüggő

egyébként amit leírsz, az kb. lelki terror kategória, hidd el, h egy valódi szakember nem tesz ilyet sem a pácienseivel, sem az életben

2013. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ez egy ördögi kör, mert feldolgozni is nehezen tudom így és pont emiatt, elmenni sem merek pszichológushoz/áterhez, mert pont tőlük lett fóbiám...
2013. febr. 16. 19:45
 7/11 anonim ***** válasza:

engem érdekel a pszichológia, letöltöttem egy rakat könyvet most is. De csak arra használnám fel hogy minél jobban elcsábítsak valakit, nem arra hogy megbántsam...

f19

2013. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod feldolgozni? Nem benned volt a hiba. Kifogtál egy idiótát. Előfordul az ilyen. Ne is gondolj rá. És a fóbia az igenis pszichés probléma. Én nem vagyok pszichológus de elég labilis lehetsz ha egy idióta így fel tudja borítani a lelki egyensúlyodat.
2013. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel tanárként végeztem, a képesítsem pedagógia-pszichológiáról szólt, de soha nem éltem ezzel vissza senkinél. Egyébként aki manipulálni/terrorizálni próbálja a kliensét, az simán szar szakember és fingja sincs a saját tudományáról.
2013. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én együtt voltam egy ilyen pasival kicsit több mint 2 évig aztán kiment külföldre és jobbnak láttuk ha nem folytatjuk a kapcsolatot.


De sosem volt azzal gond h ő pszichológus, a munkája sosem hatott ki a mi életünkre, sőt, azon kivül h jó volt a kapcsolat és a szex és miegymás, azon kívül mindent meg tudtunk beszélni, látta h ha bármi gondom van, ésatöbbi, sosem volt vita. nálunk ez csak plusz jót tett a kapcsolaton.

2013. febr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!