Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek a sorsban? És abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a sorsban? És abban, hogy fordul még a kocka?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátommal, én brutális módon összetörtem, őt már egyáltalán nem is érdeklem, legalábbis ezt mutatja. Csajozik, bulizik, haverokkal lóg stb egyszóval élvezi az életet. Mindenki azt mondja várjam ki a végét, úgyis visszakapja még ezt és visszafogja sírni a velem való időszakot.

Szerintetek mindenkit "megbüntet" a maga módján a sors? mert sztem ez nem teljesen fair, hogy ígérget meg örökké szeretlek stb, aztán pofára ejt én meg teljesen összeomlok.

Köszi a válaszokat!


2013. febr. 17. 17:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
áh nem hiszem :D de nincs kizárva hogy májrákos lesz a sok piától xd
2013. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Miért büntetné a sors? Mert rájött, hogy nem veled akar lenni mégsem? A szakítás körülményeiről nem írtál, de ne ő legyen már a hibás azért, mert te görcsösen kapaszkodsz a múltatokba és nem tudod elengedni.
2013. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!