Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt lehet élni egy agresszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lehet élni egy agresszív emberrel?

Figyelt kérdés

Ma is és máskor is olvastam ebben a kategóriában, hogy valaki írta, hogy agresszív a párom, de szeretem. Mitévő legyek? Csak én nem tudom megérteni, hogy ilyen embert nem lehet és nem is szabad szeretni? Miért nem látják a lányok előre, hogy egy ilyen emberrel pokol lehet az életük? Miként írhatnak olyant, hogy szeretem! Két három pofon után is képes valaki szeretni valakit?

Nem gondol arra, hogy mi lesz, ha összeköti vele az életét? Akkor csak jobban el fogja engedni magát az ilyen és még rosszabb lesz a helyzet. Lehet ilyent szeretni?

Én nem lennék képes rá.



2013. febr. 17. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért általában az ritka eset, hogy mondjuk az első találkozások alkalmával jár el az illető keze, inkább később szokták kimutatni igazán az ilyen emberek a foguk fehérjét, amikor már a párjuk beléjük szeretett. Akik ezt mondják, hogy szeretik, azok az agresszív párjuk pozitív tulajdonságait szeretik, de ettől persze még rohadtul nem kéne mellettük maradni, de ha mégis így tesznek, hát tegyék. Nem nekem fog fájni, bár valóban szomorú.:(
2013. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak ha te vagy az erősebb. :D :D (Túl hosszú volt az alsó rész nem olvastam el.)
2013. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!