Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Nem vagyok egy egyszerű eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem vagyok egy egyszerű eset és nem akarom hogy miattam szenvedj"Ez tipikus szakítószöveg, ugye?

Figyelt kérdés
Ráadásul úgy hogy már kb. egy hete nem keresett:(
2013. febr. 17. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, sokan így akarják lerázni az embert..

Fel a fejjel! Lesz jobb is.

2013. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem sajnos az...:( Ne bánkódj, ennyit is ért! Tudom, hogy ilyenkor nem vigasz, de lesz majd másik, jobb.:)
2013. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ASOT ***** válasza:
Így van. Csoda , hogy egyáltalán előbújt az odújából és mert valamit mondani.
2013. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom. de igen elég tipikus
2013. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én erre mondtam a pasimnak hogy "Ne te mond meg nekem mi a rossz és hogy mitől szenvedek." Azóta is együtt vagyunk :D És sem vagyok egyszerű eset nem lehet csak úgy levakarni. Amúgy tényleg nem kevés fájdalmat okoz néha a személyisége (nem megcsalásról van hanem a hűvösségéről. De amíg ennyire szeretem elviselem :) Ő is elvisel engem pedig aztán nem semmi tudok én is lenni a hülyeségeimmel XD
2013. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen és sokkal tapintatosabb mint azt mondani hogy:egy unalmas akárki vagy meg frigid meg rühelltem hogy ezt meg azt teszed és úgy meg amúgy is az idegeimre mész és okádok tőled.
2013. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy látom ezt sokan tényleg szakítós dumaként mondják O.o

egyedül én voltam az akinek komolyan a saját védelmére mondták? O.o

2013. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legtöbbször igen. Volt egy olyan szitu, amikor beszélgettem egy csajjal, és rákérdezett, hogy van-e barátnőm. Mondtam, hogy nincs. Megkérdezte, hogy hogyhogy. Erre azt válaszoltam neki, hogy nehéz ember vagyok, és nem terhelek magammal másokat. Ez részben reflexből jött nálam, részben viszont hárítás volt, ugyanis még mindig egyszerűbb volt ezt mondanom, mint elmondani az igazat (azt, hogy problémáim vannak, hogy soha nem volt senkim, és hogy félek, hogy nem fognak tudni elfogadni, ha megismernek stb.). Mondjuk ez más eset, mint a tiéd, de nálam ilyesmi jellege is volt a dolognak. Sajnálom, hogy így jártál, de az is lehet, hogy tényleg nem egyszerű eset, és van, amikor jobb, ha az ember megkíméli magától a másikat.
2013. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ASOT ***** válasza:
100%

persze!

Ez lehet tipikus hazudós lekoptatós kitalált, de van az a rettentően ritka 1-1 ember aki ezt komolyan is gondolja amit mond mert valóban szenvedne tőle.

2013. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2013. febr. 17. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!