Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ennyire zavaró, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ennyire zavaró, ha egy fiúnak a biológia a szenvedélye?

Figyelt kérdés

Múltkor sétáltam az erdőben barátnőmmel. Láttam egy érdekes moha fajt, és szedtem belőle kis darabkát, hogy otthon megvizsgáljam. Amúgy nem vagyok stréber, meg kocka fej és ilyenek, csak érdekel a föld, és annak minden szépsége.

Barátnőmet zavarja szerintem, bár még nem mondta.


F/15


2013. febr. 18. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel a biológia ne aggódj :)

Föleg az Emberi szaporodás fejezete :)

2013. febr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet abból kellene bemutatót tartani neki élőben??
2013. febr. 18. 23:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindig megfogadom, hogy nem olvasok el több olyan kérdést, ami valószínűleg értelmetlen, de nem sikerült már megint....
2013. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem is az

állandóan a párom moháját vizsgálom/nám/

2013. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Át ismételni a 8.-os anyagot...
2013. febr. 18. 23:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Fiatal még ehhez... gondolhatod a kis tiniket nem a biológia érdekli... ahogy azt ez az oldal is mutatja...


Engem nem zavar, mert barátom is ezzel foglalkozik, bár mi felnőttek vagyunk :P

2013. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a tinilányok manapság ,hogy állnak a dologhoz azt nem tudom. De én 26 éves fejjel azt mondom, hogy ez jó dolog, de mindenképpen jobb mint ha egész nap a gép előtt ülsz és játszol valami hülyeséget!
2013. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NagyD1990 ***** válasza:
Szerintem ez nem lehet probléma. Az, hogy a biológia a hobbid inkább jó dolog, nem pedig szégyellnivaló. Amúgy meg honnét veszed, hogy a barátnődet zavarja, ha nem is mondott ilyesmit?
2013. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Remélem nem egy védett fajt sikerült kigyepálnod a helyéről. -.- Magyarországon 70-nél is több mohafaj számít védettnek. A helyedben nem cibálnám ki csak azért mert érdekes. Határozd meg helyben, ha nem tudod mi az, de ne károsítsd a természetet. A törekvésed amúgy dicséretre méltó, csak kicsit finomítani kellene a dolgon.
2013. febr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem a biológia zavarja őket. Hanem az, hogy a cigin, pián, züllésen meg netán drogon kívül van más is, ami érdekel. Ha a meteorológia, elektronika, őslánytan, mittudomén mi, akármilyen tudományosabb dolog érdekelne, ugyanúgy negatívum lenne náluk. Kis túlzással minden zavaró, ami nem a zülléssel kapcsolatos.
2013. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!