Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fenntartható egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenntartható egy párkapcsolat éveken keresztül? (200 km)

Figyelt kérdés

Mondjuk 3-4 évről lenne szó,egyetem miatt.A párom nem támogatja a terveimet,de azért kész elfogadni ezt az állapotot,ha úgy döntök.A másik ide kapcsolódó kérdésem:Önzőség a részemről,ha mégis ezt at utat választom?

Én imádom a párom,de egyszerűen nem szeretném az eddigi terveimet felboritani.Olyan bizonytalanná váltam.



2013. febr. 19. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fenntartható.

Az, hogy ti meg tudjátok-e oldani, már más kérdés.

2013. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én a párommal 6 hónap boldog párkapcsolatban élek és 270km-re lakunk egymástól
2013. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
HA nem lesz belőle távkapcsolat, akkor fenntartható. Napi szintű beszélgetés és heti legalább 1-szeri találkozás erősen ajánlott!
2013. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha van időd és főleg pénzed az utazásra, akkor igen.
2013. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de egy ilyen hosszú távkapcsolatot eleve nem is definiálnék PÁRkapcsolatként. Az ilyen kapcsolatok nem tudnak kibontakozni, igazán elmélyülni, hiányzik belőlük az a dinamika, ami a normális kapcsolatokra jellemző. Ezt úgy mondom, hogy van viszonyítási alapom.
2013. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem akarlak elszomorítani de amelyik kapcsolat így áll egyetem előtt az nagy valószínűséggel megszakad az első vizsgaidőszak előtt. Az egyetem (vagy fősuli tök mindegy) vízválasztó ilyen téren. A meglévő kapcsolatok 85-90% az egyetemi élet megkezdésével nagyjából véget is érnek. Kevés az amelyik túléli, de az tuti tartós, és erős kapcsolat.

A másik meg, nem támogat? Milyen barát az ilyen?! Én a páromnak mindig a legjobbat akarom. S ha ő akar továbbtanulni, azonnal szakadék szélére lökném azt aki ez ellen merne szólni. Ha nem akar akkor meg munkát találni segítek neki. A lényeg, hogy abban segítem amit szeretne. Nem pedig ellene ágálni...

És nem, nem önzőség. Fiatal vagy még, pasi annyi van és lesz is mint hal a tengerben. Azt tedd amit te szeretnél, és ne azzal törődj, hogy másnak mi lenne a jó. Ha azzal foglalkozol, hogy másnak megfelelj, sosem lesz igazi, értékes életed.

26F

2013. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,akkor nem túl biztató a helyzet...
2013. febr. 19. 20:05
 8/11 anonim ***** válasza:

19:46-nak van igaza, ez így nem párkapcsolat. Nem tudom mióta vagytok együtt, de gyanítom, hogy nincs még annyi év mögöttetek, mint amit egymás nélkül kellene töltenetek. Oké, hogy a net megkönnyíti a napi kommunikációt, de egy működő párkapcsolat nem pusztán abból áll, hogy chaten megbeszélitek milyen napotok volt, vagy mit etettek.

A távkapcsolatok is akkor szoktak működőképesek lenni, amikor megelőzi őket, egy harmonikus közös élet, amiben a felek egy közös cél érdekében vállalják a külön élés nehézségeit.

Nálatok inkább az lesz majd, hogy az egyetemmel neked elkezdődik egy új életed, új életformával, rengeteg változással. A párod ebből kimarad, illetve "partvonalról" éli majd át, ezeket a változásokat. Nem vagy önző egyébként, okosan döntesz, ha a saját önálló életedet szeretnéd biztos alapokon tudni a továbbtanulással. Próbáljátok meg, hátha nálatok működni fog a szerelem 200 kilométerről is... De ne legyen lelkiismeret furdalásotok, ha kiderül, hogy mégsem megy.

2013. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha ha most meg vagytok, és már együtt vagytok egy ideje, akkor talán van remény, arra, hogy működni fog... csak mindkettőtöknek 100%-osan akarni kell.
2013. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,majd eldől,hogy mennyire fog ez működni.
2013. febr. 25. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!