Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fenntartható egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenntartható egy párkapcsolat éveken keresztül? (200 km)

Figyelt kérdés

Mondjuk 3-4 évről lenne szó,egyetem miatt.A párom nem támogatja a terveimet,de azért kész elfogadni ezt az állapotot,ha úgy döntök.A másik ide kapcsolódó kérdésem:Önzőség a részemről,ha mégis ezt at utat választom?

Én imádom a párom,de egyszerűen nem szeretném az eddigi terveimet felboritani.Olyan bizonytalanná váltam.



2013. febr. 19. 19:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, leirnám a fejleményeket, talán valakinek segitségére lesz. Az első évet valahogy kibirtuk, de nagyon nehéz volt, nagyon eltávolodtunk és elidegenedtünk egymástól 2-3 hét alatt, ugyanis nagyon ritkán jött össze a heti találka. Meguntuk végül a helyzetet és idén tavasszal összeköltöztünk. Ha ezt nem lépjük meg akkor, szerintem már nem lennénk együtt. Az ember ne is gondolná előre, hogy ez ennyire nehéz.
2014. okt. 4. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!