Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel már 9 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már 9 hónapja vagyunk együtt de mostanában nem úgy működik a szex szerintetek ez mitől van? Bővebben leírtam a konkrétumnál.

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 9 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretem őt:) viszont mostanában egyszerűen a péniszem nem úgy működik ahogyan én azt szeretném az elején is voltak vele problémáim de max 1-2x és utána minden ment tovább a normális kerékvágásban viszont kb. 3-hete gyakrabban fordul elő ez a probléma hogy nem áll fel és már annyira kikészülők ettől a dologtól hogy lassan megőrülök ,pedig mindig kívánom a barátnőm, mégis a péniszem máshogy reagál az egészre és már egyre jobban stresszelem magam ami szintén nem jó. már gondoltam a szexológusra , valami gyógyszere csak hát ahhoz még fiatal vagyok szerintetek ez mitől lehet előre is köszönöm a válaszokat:) 24/f

2013. jan. 19. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
9 hónap? Akkor nem fér be a gyerektől. :D
2013. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A farkad a legjobb barátod és a legnagyobb ellenséged is.

EZ egy tény!

Minden férfinak ezzel a tudattal kell élni!

2013. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. szervi gond

2. a munkahelyi/magánéleti stressz kihat a szexuális teljesítményedre

3. túlságosan megszoktad a barátnődet, már nem izgat fel annyira

4. egyéb pszichés problémák

mindenekelőtt az 1.-t kell kizárni, tehát én javasolnék egy vizitet a háziorvosnál. de mondjuk, ha mostanában sokkal több a stressz az életedben, akkor meg azért van, ez esetben meg kell tanulnod kezelni a nyomást.

2013. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát valóban sok a munkahelyi stressz, őt mindig kívánom és még nem tudnám megunni szóval ez kizárva.
2013. jan. 19. 23:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbálj csökkenteni a stressz helyzeteken.

És feljds el a munkát mielött találkozol vele.

Szánj rá egy szép napot és talán utánna menni fog.

2013. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami elő játék kéne de ha az sem segít akkor tényleg nem vonzó neked.
2013. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az előjátékkal nincs semmi probléma:)
2013. jan. 20. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!