Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan hülye, aki egy alkoholista menyasszonya?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel már 2 éve vagyunk együtt, egy éve kérte meg a kezem.Addig is szeretett bulikban felönteni a garatra de amióta a gyűrűt megkaptam egyre jobban iszik.Már minden hétvégén odavan, hajnalban jár haza, én nem megyek vele mert nekem az nem szórakozás hogy nézzem hogy piál.Amúgy se lehet akkor kijönni vele, totál bunkó lesz.Én tehát ülök otthon, végzem a háztartási teendőket, ő meg tivornyázik.Kezdek belefáradni, nem beszélve arról hogy sosem lehet rá igazán számítani, sose nincs velem, egyedül vagyok.Már befenyítettem hogy leváltom, de valahogy az se érdekli.

Tudom hogy szeret de nem engedi hogy szeresem.

Nem értem, nem tudom mit tegyek.Mondtam menjünk elvonóra de nem akar, persze neki igy jó de én szenvedek.Ha összekapunk haza se jön, a haverjainál alszik,majd másnap hazatéved és egy bocsival megígéri hogy soha többé utána minden kezdődik előlről.

Szerintetek mit tegyek?Szeretem mert jó ember ha nem iszik de kezdek beleunni, nekem is szükségem van valakire, már azon vagyok emgcsalom,de tudom ez se megoldás.

Szakítani nem tudunk mert ha elküldöm két nap múlva mindent megígér, egy ideig tartja is de utána visszaesik.

Borzasztó nézni ahogy szenved, ahogy őrlődik de nem engedi hogy segítsek, annál inkább csinálja.

Most mit tegyek?Szeretem és kell nekem de mintha én nem kellenék már.

Légyszi adjatok tanácsot, külsőként biztos könnyebb.


2009. szept. 8. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint egy kis szünet jó lenne nektek. Minimum pár hónap. Addig van ideje mélyen rájönni, hogy mit veszít, ha te nem leszel vele, és van ideje mérlegelni, hogy melyiket érdemes feladni, a piát vagy a kapcsolatotokat.
2009. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott mindenképpen!Ano szüleimnél is ugynez volt,de anyum gondolta talán a házasságban megváltozik vagy nem tudom.Azóta is csak szenved mellette,mert azóta még többet iszik.Az egész életetét feláldozta egy olyanért aki az alkoholt sokkal jobban szerette mindennél,nálunk is.A leszokásról meg amint látod csak igérget.Meg ,hogy Te is úgy érzed annyira nem is érdekli mi van veletek.

Én nem sok esélyt látok a változásra igy :S

Úgyhogy sztem tényleg lépj mielött komolyabbra fordulna a dolog,pl :gyerek :S .Nekik is milyen életük lenne.Sajnos az alkohol teljesen tönkrevágja a családot.(tapasztalat)

2009. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Mindegyik szenved, és szinte egyik sem lesz boldog soha a párjával.

Hagyd ott. Nem fog megváltozni, a kedvedért sem. Max. 5 percre, mikor éppen ott akarod hagyni... azt meg bírd ki. Még aznap hullarészeg lesz ismét.

2009. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
vannak jópár ezren az országban. de lehet hogy pár százezren. :)
2009. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fog megváltozni. Gondold végig jó-e az neked ha így fogod leélni az életed. Arról nem beszélve ha igazán szeretne akkor nem inna folyamatosan vagy elballagna egy elvonóra.

Ha iszik akkor bunkó veled? Főleg dobd. Nekem az első férjem míg minden rendben volt köztünk és buli alkalmával ivott teljesen odavolt meg vissza értem. De mikor már érezte, hogy nem működik tovább átfordult és bunkó lett. Részegen őszintén viselkedik az ember, mint ahogy őszintén is beszél.

Rakd ki a szűrét minél hamarabb.

2009. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én előző párom is hasonlóan viselkedett. Amikor elmentünk bulizni ott ugye ivott, és én hiába szóltam rá, hogy na akkor elég is lesz ennyi, majd még később esetleg, neeeem, akkor legfeljebb sutyiba ivott, hogy ne lássam. Ha be volt piálva, akkor ő is agresszívabb volt, mint amúgy. MInden egyes alkalommal, hogy berúgott, kiábrándultam belőle egy kicsit. És nem csak akkor ivott, ha elmentünk valahová, hanem, mivel festőként dolgozik, ugye ott is megkínálják őt egy-egy kupicával, és ő nem bír nemet mondani, tehát elfogadja. Úgy gondoltam, ha hétköznap is iszik, akkor mi lesz később? Sokat veszekedtünk emiatt, de aztán jött egy lovag, aki megmentett tőle, és már lassan egy éve, hogy együtt vagyok vele. Egyébként az exemmel 6 évig voltam együtt. :-D

2009. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!