Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyebb lesz így elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb lesz így elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akibe már 4 és fél éve iszonyatosan szerelmes vagyok,de sajnos esélytelen a dolog,mert Ő nem viszonozza. Egy általános suliba jártunk csak Ő egyel fölöttem..egy faluban is lakunk, és most,hogy középsulisok vagyunk minden nap látom(nem egy suliba járunk). Soha nem jártunk,de viszont 1-2 dolog volt köztünk,de kiderült,hogy csak szórakozott velem és nagyon köcsög volt. El akarom felejteni,mert nagyon rossz érzés,hogy nem szeret viszont,de egyszerűen nem megy.:( Ő most végzős a gimiben és jövőre fősulira megy,de előtte nyáron ausztriába megy ki 2 hónapra és ugye akkor nem fogom látni,meg ha fősulis lesz akkor sem sűrűn max havonta 1x - 2x..most még nagyon félek tőle,hogy "elveszítem" és rettentően fog hiányozni,de vajon így könnyebb lesz elfelejteni??
2013. febr. 20. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
pontosan mi volt köztetek? ha túl közel került hozzád, ha túlságosan megbítál benne és nagyot csalódtál akkor nagyon összetörhette a szívedet. ezen csak egy új szerelem segít, de nem kell beleugorni egy kapcsolatba, csak járj nyitott szemmel, ismerkedj és biztosan találsz magadnak egy olyan fiút, aki szeretni és tisztelni fog
2013. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát tényleg nagyon megbíztam benne és 3x is átvert egymás után..:( és én folyamtosan hittem neki..amúgy pettig volt köztünk..más nem,de akkor is nagyon rosszul esett,hogy csak beetetett és utána semmi..pedig én minden egyes csók után jobban szerettem/szeretem:/ és nem tudok rá haragudni sokáig :S az a baj
2013. febr. 20. 17:32
 3/4 A kérdező kommentje:
*petting
2013. febr. 20. 17:32
 4/4 A kérdező kommentje:
*és nem feküdtem le vele..
2013. febr. 20. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!