Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnak az emberek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak az emberek, ha kézen fogva látnak minket?

Figyelt kérdés
Én 20/F, a hugom 14 éves. Már egész kis korunk óta mindenhova kézen fogva megyünk, mert megmaradt ez a szokás, így neveltek minket hogy vigyázzunk egymásra. Persze nem egész úton, de pl. tömegben mindig megfogjuk egymásnak nehogy elvesszünk. Elgondolkoztam rajta, lehet hogy az emberek másra gondolnak, esetleg úgy tűnhet mintha járnánk? Esetleg ez ciki?
2013. febr. 21. 01:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerinted ciki? Mit érdekel mások véleménye?
2013. febr. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Egy pár viselkedése nem merül ki a kézen fogva sétálásban. Látszik a beszédükön, még azon is, ahogy egymásra néznek, hogy ők egy pár. Meg persze még egy csomó dologban, és nem feltétlen arra gondolok, ha az utcán nyalják egymást.


2. A testvérek hasonlítanak egymásra. Ha azt gondolod, hogy nem hasonlítotok egymásra, akkor valószínűleg tévedsz, nem tudod magatokat kívülről szemlélni. A legtöbb embernek első pillantásra nyilvánvaló lehet.


Konklúzió:


Nem ciki, és valószínűleg nem kevernek titeket össze egy párral. Nyugi, nem csináltok semmi rosszat.


Konklúzió kiegészítése:


Ha esetleg akad valaki, aki félreértené a helyzetet, akkor is ki a f*szt érdekel, nemde?

2013. febr. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Amúgy ahogy az előttem szólók is mondták: ki nem sz*rja le, hogy mit gondolnak?
2013. febr. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális,bocsi!
2013. febr. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Neked mi fontosabb, az emberek véleménye, vagy a testvéred?Egyébként pedig maximum irigyelnek.
2013. febr. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de számíthatsz persze olyanokra akik egy párnak néznek! Én nem szoktam apum kezét fogni, mégis pár éve szemüveget csonáltatott, mentem én is és a nő megjegyezte, hogy segítsek a páromnak keretet választani! Amikor mondtam, hogy apum , felcsillant a szeme, szinte érezni lehetett utána a kommunikációján a megkönnyebbülést.... Azóta sem értem, hogy most engem tartott szánalmasnak, vagy apum tetszett neki és így akart infóhoz jutni, vagy mi volt ez, hisz nem jàrtunk oda minden nap....... Szóval vannak ilyen emberek:)
2013. febr. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Párom húga 160 cm és vasággyal 40 kiló, tömegben ő is megfogja akár a párom, akár az öccsük kezét, mert amilyen pici, simán elsodorják (26 a párom, 23 a húga). Nem hiszem, hogy egy párnak nézik őket, főleg, ha én is ott vagyok ;)
2013. febr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne foglalkozz mások véleményével!A család a legfontosabb,főleg a testvéred, szerintem aranyos és egyben vicces dolog,mások mindent fikáznak amit csak lehet akkor meg nem olyan mindeggy....
2013. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáljátok meg a kézfogás helyett a "karöltve" sétálást, Húgod beléd karol magyarul.

Az kevésbé érthető félre.

2013. febr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon is jó hogy ez így van ! ;)
2013. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!