Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes várnom vagy hagyjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várnom vagy hagyjam a fenébe az egészet? 30 évesek vagyunk.

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve, hogy megismerkedtünk, de a mai napig heti pár alkalommal találkozunk csak. Néha egy max 3 alkalommal. Zárkózott nagyon. Azt állítja velem ill.nekem mondja el a legtöbb dolgát, problémáját. Velem van kedves, aranyos úgy érzem szeret, de ennek ellenére pl, tegnap és ma nem is beszéltünk. Nem értem az egészet! Mondta, hogy nagyon szeret velem lenni, de valami mégse ok. Van egy 5 éves fiam, akit még kb alig látott. Én nem is hoztam föl közös talit, mert nem akarom erőltetni, de ő se mondta. Én szeretem és rossz ez így. Ő szerinte jó a kapcsolatunk, szeret és semmi rosszat nem lát bennem, de akkor mégis mi lehet ez?
2013. febr. 21. 21:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszaitokat. Egyenlőre várok és elfogadom, mert lehet ő tényleg ilyen. Bár az hiányzik, hogy néha szóval is kifejezze a szeretetét, hogy pl. jajj, de hiányoztál...bár én se mondtam még neki, mert őt várom, hogy mondja. Volt egy nagyon nagy csalódása és gondolom az miatt is fél jobban és nekem is volt. Nyilván nem véletlen nem vagyok a fiam apujával. Nem tudom én kezdjem mondani, hogy csináljunk hármas programot, vagy azt kell kivárnom ő mondja? Vélemény?
2013. febr. 24. 14:25
 12/12 anonim ***** válasza:

Te nokent nem fejezed ki az erzelmeidet, de tole elvarnad?

Ha akarsz valami mondjad, o nem fogja kitalalni a gondolatodat.

Talalj ki valami olyan gyerekprogramot, amit egy felnott is elvezhet, fagyizas a toparton, vagy vadaspark, es hivd el, mivel szeretned, hogy jojjon es ott legyen veled, (meg a gyerekkel is).

2013. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!