Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetemisták! Van időtök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemisták! Van időtök a barátnőtökre?

Figyelt kérdés
Érdekes kérdés tudom, de jövőre kezdem az egyetemet ha minden igaz kereskedelem és marketing szakon. Mellette dolgoznom kell kb. heti 3 napot. Nagyon félek, hogy nem lesz sok időm és a barátnőm elhagy. Aki egyetemista és hasonló helyzetben van, annak szokott ebből gondja adódni? Tanulás és munka mellé barátnőre is van idő?
2013. febr. 21. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Az életbe' többet nem lesz annyi időd, mint egyetemista korodban. Melótól függetlenül.
2013. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
A nyolcórás robot után sokkal kevesebb időd lesz, és amellett is fent lehet tartani egy kapcsolatot.
2013. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem nincs, de haverjaimnak van :) (csaj) csajuk is meg idő is.
2013. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

"A nyolcórás robot után sokkal kevesebb időd lesz"


Hát ezt én cáfolnám is...egyetem mellett nekem sajátmagamra is alig volt időm nemhogy másra.

Mégegyszer biztos nem csinálnám végig azt az 5 évet....

Nekem sajnos tönkre is ment akkor a kapcsolatom :/ De voltak ismerőseim akik ennek ellenére is túlélték.

2013. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje amire szán :) Meg kell találni a kettő közötti helyes utat :)
2013. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem nagyon van időm ismerkedni, mert 8-17-ig bent vagyok, aztán 20ig tanulok, de barátnőre szakítanék időt, max megválnék az ösztöndíjtól... :)

F/19

2013. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Időd legfeljebb az orvosi egyetem és az építészmérnöki kar mellett nincs.

Minden másnál időd, mint a tenger...még akkor is ha 3 napot dolgoznod kell.

És aki mást mond az valamit nagyon rosszul csinál. Kivéve ha egy orvosis vagy építész cáfolja a dolgot. :)

2013. febr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az első év kemény lesz, de utána egy fokkal jobb. Legalábbis a legtöbb szakon.

Egyébként mi is így vagyunk a párommal, mindketten egyetem plusz meló, úgyhogy az egyszerűség kedvéért összeköltöztünk :)

2013. febr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
"Hülye egyemisták!"
2013. febr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Van hát.
2013. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!