Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha a barátotok egy másik haverjával és két lánnyal lenne?

Figyelt kérdés
A szitu: a barátotok és a haverja egy házban két lánnyal iszogatna, beszélgetne. Mennyire élne bennetek a megcsalás gyanúja?
2013. febr. 22. 13:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jó hát nekem mindegy. Én megértem, hogy később rosszabb, ha kiderül.

De az aztán marha jó, hogy féltékenykedsz. Tudod, aki meg akarja tenni megteszi, hát még ha okos is mellé, úgy intézi, hogy ne derüljön ki... És akkor mit csinálsz?? Akkor is vesztettél az életedből annyi időt, de sok mindent nem tehetsz ellene. Csak bízni tudsz benne.. Ha ezt nem teszed meg, akkor meg azért lesz vége.

2013. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%
Nézd, én a páromban (most már a férjem) mindig maximálisan megbíztam. Nálam mindenki tiszta lappal indul, minden eddigi párom kapott tőlem egy alapvető bizalmat, amit vagy eljátszottak vagy nem. Ha azt mondtam volna a férjemnek, hogy ha meg merészelsz csalni, akkor elhagylak és lesz haddelhadd, az közönséges fenyegetés lett volna. Viszont amit fentebb írtam, egy tárgyilagos figyelmeztetés volt, hiszen nem helyeztem kilátásba a cirkuszt, látványos szakítást megcsalás esetén. Nem vagyok már naiv kislány, hogy ne tudjam, hogy minden férfinak feláll a farka egy kihívó bula láttán, pláne ha egy szál punciban vonaglik előtte tejszínhabbal a testén. Én ezzel a fajta kommunikációval megadtam a páromnak szabad döntés jogát ebben a dologban, csupán tisztáztam a játékszabályokat, vagyis korrektséget és tisztességet kértem tőle arra az esetre, ha szabad akaratából úgy dönt, megdörrenti valamelyik csajt, hogy megmaradhasson az önbecsülésem. Mivel nem állt elém a buli után azzal, hogy megcsalt, tudom, hogy nem is történt meg. Vagyis a bizalom ott van. De azért az ilyesmit nem árt tisztázni a mihez tartás végett.
2013. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó kettő, igazatok van, hogy nem szabad féltékenykedni, de néha úgy felhúzom magam, tisztára elvakít a harag meg a féltékenység. Minden esetre ez igaz, hogy ha valaki meg akar csalni, az meg is fog, de mi van azzal, mikor nem készül rá, hanem vannak az "egyszerűen megtörtént" "csak egy másodperces botlás volt" szerű dolgokkal? Mondjuk egy szájra puszinál. Értitek gondolom.
2013. febr. 22. 16:13
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát, ha szeret, akkor ilyenbe se megy bele.

Ha meg már belemegy, akkor kiadhatod az útját!

Én is félek, hogy megcsalnak, de nem mutatom, csak reménykedek, hogy nem csal meg, akit szeretek. Mást én.se tudok tenni.

2013. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igazad van! Én sem mennék bele, mert szeretem, akkor tőle is elvárható! Köszi, hogy többször is visszaírtál! :)
2013. febr. 22. 17:25
 16/16 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit! Ezért vagyok itt. :-)


Neked meg sok szerencsét az életben! És kívánom, hogy ne csaljon meg! :-)

2013. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!