Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm már heti szinten hozza fel, hogy össze akar velem költözni, de még nem megy?

Figyelt kérdés

???

már egyre sűrűbben ezzel jön... valamelyik nap már elkezdte nézegetni az albérleteket hogy ő elköltözik, pedig tudja hogy én nem tudok vele menni... pénz miatt még 2 évig !! nem tudunk összeköltözni.

mi lesz így, ha már most hetente emlegeti?

annyira gyűlölöm hogy úgy érzem kevés vagyok neki mert ő ettől lenne boldog, ha összeköltöznénk de suli meg pénz miatt még nem tudunkkkkkk

ő 21 én 22


2013. jan. 10. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
menekülj
2013. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És mi miben tudnánk segiteni???? Ha idegesit küld el é kész.
2013. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt az okot szerintem megérti....elmondtad neki világosan mi a baj?
2013. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vidd el egy műtétre ahol tesznek be neki agyt
2013. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Reptesd a nénikét..Ha tegnap lett volna is már késő lett volna.
2013. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért nem vele beszéled meggggggg? Nem igaz, hogy nem tudod megértetni vele, hogy te ezt nem tudod megtenni - nincsenek meg a lehetőségeid.
2013. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ő egyetemista? Vagy ha nem, mennyit keres?

Te milyen suliba jársz? Dolgozol mellette?


Ha van elég pénze, összeköltözhettek, max egyenlőtlen arányban megy az albi.

2013. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az 1# válaszolóhoz. Menekülj amíg nem késő...
2013. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mi lenne ha megbesézlnéd vele. Ha értelmes nő (márpedig 21 évesen reméljük hogy az) akkor meg fogja érteni, hogy mi a szitu és vagy ö lép le vagy türelmesen kivárja a közös életet veled.
2013. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Talán ülj le vele beszélni. Tudod az emberek között eléggé kifinomult kommunikációs lehetőség fedezhető fel. Mond meg neki, hogy ezért meg ezért nem megy MÉG a költözés. A "még"-et tedd oda és hangsúlyozd.! (jó tanács...:D )
2013. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!