Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá mehet a "kapcsolatunk"?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit már 1 hónapja ismerek azóta mindennap beszélünk de tényleg,egy nap se telt volna el azzal,hogy ne beszéltünk volna ! Csak az a gáz,hogy ritkán tudunk találkozni eddig mindössze 2 alkalommal ! nagyon a szívemhez nőtt ,megkedveltük egymást, irtózatosan kijövünk! Félek,hogy el fogom veszíteni azért mert ő nagyon szeretet éhes vágyik a törődésre amit én megadnék neki maximálisan de a kevés találka miatt félek minden romba dől !!! :( 20/F
2013. febr. 23. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Dobd még most mi előtt el komolyodik, vagy ugorj le az emeletről, arra ügyelve hogy ne lélegezzél :D
2013. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből semmi sem lesz, ha nem tudtok rendszeresen találkozni. Ezt be kell látnod.
2013. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! ezt nagyon jól tudom
2013. febr. 23. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miért nem tudtok gyakrabban találkozni. Én nem elégednék meg havi 2 találkával. Eleinte a rózsaszín köd miatt kibírható, várakozással teli, boldog dolog lehet, de ahogy elszáll a köd, úgy válik egyre nyomasztóbbá.
2013. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen rá. Párommal az elmúlt 2 hétben jó formán csak hétvégén találkozunk van mikor ő túlórázik van mikor én. Reggel mikor felkelek adok az arcára egy puszit és sietek munkába. De szerencsére már csak a jövőhét lesz ilyen. :)


de nagyon rossz így! Csak nekünk ez átmeneti..tehát nem mindig ez van. De mint látom nem nagyon tudtok találkozni! Ha ezt nem tudjátok megoldani akkor hagyjátok abba mert nagyon rossz lenne mindkettőtöknek.

2013. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!