Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom nagyon hülye kérdés. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom nagyon hülye kérdés. De van arra bevált recept hogy a páromat hogy tarthatnám meg véglegesen? Érzem, tudom hogy Ő az igazi minden a legnagyobb rendben csak messze lakunk egymástól.

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk másfél éve, tudom h ő is szeret. Csak azért rettegek borzasztóan mert fiatalabb nálam.Azt mondta ő is velem akar maradni, de nem tudja megjósolni a jövőt...Igaz! de én már legszívesebben tervezném a közös életet de hogy alapozzak rá ha nem tudom vajon meddig tarthat a szerelme..

(ő 20F Én/22L)


2009. szept. 9. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyenlőre maradjon minden így. A túlzott elkötelezettség lehet megijesztené. Gondolom beszélgettek eleget telefonon, amikor nem tudtok találkozni.

És had nyugtassalak meg: ha megcsal, akkor nem ő az igazi.


Minden jót!


Sárky

2009. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elég problémás a helyzet, mert ritkán maradnak meg a húszévesek az akkori párjukkal végérvényesen (főleg a fiúk).

Talán annyit tudsz tenni, hogy ne próbáld magadhoz láncolni, illetve adj neki okot, hogy ne keressen másféle kalandot, tehát legyél mindig újító, próbáljatok ki új dolgokat, legyél néha kiszámíthatatlan és szeressétek nagyon egymást. Ha menni akar, ha akarod, ha nem, úgyis menni fog.

2009. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő nem tudja a jövőt, hát én se vagyok jós, de ha így áll hozzá leginkább sehogy a válaszom.:(
2009. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ma 21:26 - kétlem. Inkább nem akar feleslegesen ígérni, mert tényleg nem tudhatja, mit hoz a jövő. Ugyanis a kérdező is szakíthat vele és akkor végképp idiótan fogja érezni magát.

Nekem erről valami ilyesmi jut eszembe: "nagyon szeretlek, de ne hamarkodjunk el semmit."

És ez abszolut marha jó hozzáállás és szerintem jó jel is.


Sárky

2009. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Zárd be a pincébe az osztrákoknál többször bevállt módszer.
2009. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát szinte mindegyik válasz rejt valami igazságot. Tisztába vagyok vele,h.nem tudom ezt előre befolyásolni. Ha menni akar úgy is elhagy. De már 2007óta ismerem, szeretem.Én csak attól rettegek hogy felépítem rá a terveim és tegyük fel 5év múlva koppanok. Aztán ott állok majd tehetetlenül,egyedül.Évekbe telne mire újra felépíteném magamban a dolgokat. Én csak azt várom tőletek, hogy írjátok meg ha ti lennétek ebben a helyzetben, mit tennétek?
2009. szept. 10. 09:50
 7/7 DarkChii ***** válasza:
Bennem is vannak hasonló érzések. Én 23, párom 24, másfél éve vagyunk együtt. Én vele tervezek, bár nem akarok rettentően elsietni semmit, de az összeköltözés már régóta téma nálunk. Én azt javasolnám, hogy ha csak a kora miatt vagy ideges, akkor ne tedd! Egy 30 éves férfi is elhagyhat 5 év után (sajnos), és akkor is egyedül fogsz ott állni, vagy talán egy gyerekkel, elvált asszonyként. A félelem amúgy is rossz tanácsadó. Inkább azt vizsgáld meg, mennyire érett a barátod, mennyi tapasztalata van, na meg persze hogy mennyire működik a kapcsolatotok!!! Tulajdonképpen ez a legfontosabb. Ha mindenestől elfogadod, szereted, támogatod őt, de mégsem rendeled magad alá neki, akkor mindig érdekes fogsz maradni a számára. És talán ennél is fontosabb a bizalom, a teljes önátadás, hogy mennyire tudtok megnyílni egymás előtt, mi az, ami még a szerelmen TÚL is összeköt titeket. Azt írtad, már 5 éve ismered. Ez elég jó alap. Szerintem ne parázz annyit! :-) Sok sikert!
2012. márc. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!