Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te azért nem válaszolnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te azért nem válaszolnál egy ilyen levélre mert nem érdekel vagy azért mert mélyen érint?

Figyelt kérdés
írtam az exemnek egy mailt. Egyébként is úgymond tartjuk a kapcsolatot emailben úgy havonta-kéthavonta. Van másik barátnője, azt mondja szerelmes belé, boldog. Az én életem kissé kaotikus azóta is, most megint az életem egyik fordulópontjához érkeztem. Az elmúlt 2 hétben ennek hatására megfogalmazódott bennem hogy én tettem tönkre a kapcsolatunkat. Megírtam neki az emailt hogy én voltam a hibás és hogy milyen nagy fájdalmat okoztam neki és bocsánatot kértem. Elmondtam hogy örülök a kapcsolatának és remélem begyógyulnak a sebek. És hogy majd egyszer találkozunk ha ő is akarja. és majd beszélünk.Szóval elköszöntem. Nem ír vissza. Ez benne volt a pakliban és rendben is van. De hasonló esetben ti miért nem válaszolnátok?

2013. febr. 26. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megérintette, de nem tudott mit mondani, fél, hogy nehogy közeledésnek vedd.
2013. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy vette, hogy újból közeledni akarsz hozzá, ezért jobbnak látja, ha inkább nem biztat még egy válaszlevéllel sem.
2013. febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2-es válaszolóval...
2013. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is a kettes válaszolónak adok igazat. Szerintem azt hiszi, hogy ezzel a levéllel közeledni próbálsz felé, esetleg újra akarod kezdeni vele, de ő boldog a mostani párjával, és nem akar tőled semmit... viszont megbántani sem akar azzal, hogy lekoptat, úgyhogy szerintem inkább nem is írt vissza semmit, nehogy a szívedre vedd, vagy esetleg biztatásként értelmezd a részéről.
2013. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nyálas kis pics@ vagy, sértegetni meg minek
2013. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
???
2013. febr. 26. 18:11
 7/9 A kérdező kommentje:
a sértegetőnek üzenem hogy kösz az 'együttérzésért' vagy egy 16 éves semmittudó kisfiú lehetsz vagy egy idősebb tahó akinek még egy kapcsolata sem volt. Hajrá, így tovább!
2013. febr. 27. 08:32
 8/9 anonim válasza:
Szerintem olyan nincs hogy te tetted tonkre a kapcsolatot. Az mindig mind a ket felen mulik. Szoval magad ne hibaztasd. Az nem irtad le, hogy pontosan mi volt a celod a levellel. Ujra vissza akarod kapni, vagy csak tisztazni akartal neki es magadnak par dolgot. Tapasztalatom szerint (en is nagy leveliro vagyok szakitasnal), a ferfiak nem igazan tudnak mit kezdeni az ilyen levelekkel. Aki egyebkent sem grafoman, az egyszeruen nem valaszol, mert nem tudja megfogalmazni az erzeseit.Raadasul tenyleg lehet, hogy ezt vmi kozeledesnek veszi, amivel nem tud/akar mit kezdeni. Szoval ha valaszt varsz, ird meg neki, hogy jol esne par sor, meg hogy pontosan mit is akarsz ezzel (nehogy felreertse). Ha arra sem valaszol, akkor hagyd beken.
2013. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most azon gondolkozik, hogy ha adnál neki egy esélyt, akkor vajon téged választana-e vagy a mostani barátnőjét. (sajnos ilyen helyzeteket is láttam már..)

Az ilyenek miatt, mint te, mennek szét néha a jól működő kapcsolatok. Lehet, hogy az exed tényleg jól érzi magát a barátnőjével, lehet, hogy végre boldogok, és elfelejtett téged, erre jössz te, és felkavarod az érzéseit, aztán meg lehet, hogy eldobja a barátnőjét miattad, újra összejösztök mondjuk 1 hónapra, aztán rájösztök, hogy á, ez mégse működik, szakítotok, de a párod meg a mostani barátnője nem jönnek újra össze, így mind a ketten jó ideig magányosak lesznek..

(ez csak egy verzió, ha az én párom volt barátnője írna ilyen levelet, akkor ez lenne..)

2013. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!