Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknél szerintetek is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél szerintetek is a pénz az elsődleges szempont?

Figyelt kérdés
Akárki akármit mond, egy nőnek a pénz az első. Ez tapasztalat, meg ez így van. Akinek vastag a pénztárcája, annak nincsenek gondjai a "szerelmi" életével.
2013. febr. 26. 20:57
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszi az egyetértést 9-es. Hát igen, sajnos ez a valóság.
2013. febr. 26. 21:08
 12/24 anonim ***** válasza:
A testüket megkaphatod sok pénzzel, ha neked elég ennyi.
2013. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2013. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mert a gyereket fel is kell nevelni valamiből, nemcsak megcsinálni.
2013. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Többnyire a pénzhez magabiztosság is társul. Dominánsabbnak érzed magad, ha sok pénzed van és határozottabbnak.


De pl ismerek olyan milliomos srácot, aki 23 éves, szűz és 3 lánnyal talán smárolt.

2013. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ne legyünk naivak...

Akkor szakadt, csövesként oda mehetnék egy szép rendezet lányhoz? Ugyan.. :)

2013. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Nem leszek népszerű, de igen, fontos szempont a pénz.

Persze nem elsődleges, de ha van 2 hasonló kaliberű, kedves, vicces, értelmes srác, az egyik jó anyagi helyzetben, a másik minimálbéres (és kilátás sincs arra, hogy valaha több lesz) akkor nem kérdés, melyiket fogjuk választani...


Ez az egyik legősibb ösztön, a nő olyan férfit választ, aki képes az utódok felnevelésére, a család eltartására.

2013. febr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Akinek vastag a pénztárcája, annak nincsenek gondjai a "szerelmi" életével.2


Nem annak nincsenek gondjai a nőkkel4 szerelmet nem kapsz pénzen, de nőt igen. És sok nő olyan mint az alkohol.. mámorító és eltereli a figyelmedet a tényleges problémáról!

2013. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Kedves 17-es! Kicsit fura a gondolkodásod... Ősi öszön persze... Mert jó is az, ha eltartja az asszonyt az agyát szarrá dolgozó férj... Mondok én neked valamit. Az én nővérem összejött egy gazdag pasival, akinek havi 900-at keresett!! És úgy képzeld el, hogy elhagyta a pasast több év után egy másik pasasért, aki csak minimálbéres... És lám, vele 6. éve boldogan él, gyerekük is van egy. K*rva érdekes, hogy egy szerényebb keresetű férfi mellett találta meg a boldogságot. De kib@szott érdekes ugye?! Még annyi, hogy ha egy minimálos pasid van, és te is dolgozol mellette, akkor már több lóvé van nemde? Én nem tartanék el egy hülye r*bancot ser, menjen dolgozni a pics*ba ő is!! Jah és úgy képzeld el, hogy a nővérem majdnem 2szer annyit keres, mint a csávó, és mégis szereti... De érdekes mi?? Az ilyen nőket csak lenézni tudom, mitn amilyen te vagy, már elnézést!! Gábor Zsazsa mondta: " Aki gazdag, az nem csúnya." Erről ennyit!
2013. márc. 3. 20:06
 20/24 anonim válasza:

Kedves kérdező!


17es vagyok. Akkor tisztázzunk néhány dolgot:


- "az agyát szarrá dolgozó férj.."

- A mai világban, ha jó színvonalon akar élni, akkor a nő is "szarrá dolgozza magát..." De gondolom neked elég a Tesco májkrém meg az olcsó sör, így aztán nem is kell megszakadnod.


- "elhagyta a pasast egy minimálbéresért"

- Gratulálok a nővérednek, hogy megtalálta a számításait, és boldog így. Biztos öröm lehet minden hónapban sakkozni a csekkekkel, örökös lemondásban élni és luxus dolgokról csak álmodozni. Viccen kívül, elhiszem, hogy Ő így boldog. Én nem lennék az. Különbözőek vagyunk!


- "ha egy minimálos pasid van, és te is dolgozol mellette, akkor már több lóvé van, nemde?"

- Mindig is dolgoztam, 18 éves korom óta folyamatosan. Jól keresek (sokat küzdöttem, tanultam érte), sokkal többet, mint a minimálbér. Igenis elvárom, hogy a párom legalább annyit tegyen le az asztalra, mint én! Ez bűn?


- "az ilyen nőket csak lenézni tudom, mint amilyen te vagy, már elnézést"

- Én meg az olyan férfiakat nem nézem semmibe, akik beletörődnek a szar fizetésükbe, és egész életükben másokra irigykednek.


Klasszikust csak pontosan szabad idézni!

Gábor Zsazsa: "Gazdag férfi sosem csúnya"


:)

2013. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!