Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknél szerintetek is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél szerintetek is a pénz az elsődleges szempont?

Figyelt kérdés
Akárki akármit mond, egy nőnek a pénz az első. Ez tapasztalat, meg ez így van. Akinek vastag a pénztárcája, annak nincsenek gondjai a "szerelmi" életével.
2013. febr. 26. 20:57
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Kedves 17-es! Jó Zsazsát nem idéztem pontosan, sorry... Ez becsülendő, hogy azóta dolgozol. De valljuk be: a férfi munkák keményebbek, mint a nőké(persze vannak kivételek). 1. Nem iszom alkoholt, hanem az edzőteremre költök sokat. 2. Nem eszem májkrétem, de a kajámra sokat költök. És hidd el, meg tudnak élni, ha nem is a legjobb módban, de jól... Elnézést, ha bántót mondtam. :-)
2013. márc. 4. 16:06
 22/24 A kérdező kommentje:
De abban igazat adok neked, hogy a gyerekeknek is könnyebb jobb anyagi körülmények között felnőni.
2013. márc. 4. 21:00
 23/24 anonim válasza:

Nagyon sok nőnél nem elsődleges szempont a pénz! Nem szeretjük ha nekünk kell mindent fizetni ezért jó, ha a párunknak is van pénze, de a legtöbb nő pont azt szereti ha egyenrangú a partnerével, pénzügyi szinten is. Személy szerint nekem, ha nagyon pénzes csávóm lenne, szarul érezném magam, mert neki magasabb igényei lennének emiatt (mondjuk ha pl. gyakran ennénk étteremben mert ő megteheti, amire nekem nem telik, és ezért ő sokszor fizetne helyettem, vagy bármi ilyesmi). Én szeretem azt érezni hogy fontos vagyok egy kapcsolatban és épp ezért azt szeretem, ha mindenbe ugyanannyit tudok beleadni mint a párom, és ez vonatkozik a pénzre is.

Nem mondom hogy nincsenek olyan nők akik pénztárca szerint válogatnak, de légyszi, ne általánosítsunk már. Sokan tisztában vannak vele, hogy a pénz alapvetően nem boldogít.

És én személy szerint nem vagyok olyan nő akit egy pénzes pasi, ha csak egy alkalomra is, de lazán megkap. Szóval, megvan a kivétel.

2013. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Akinek vastag a pénztárcája, annak nincsenek gondjai a "szerelmi" életével."


Először is ha kijelentetted, hogy ez így van akkor mi a fa*szért teszed fel a kérdést? Másodszor meg nem egy olyan csajt ismerek aki valami béna szakmunkással vagy munkanélkülivel jár. Anyám is például régen egy olyan alakkal volt aki egész nap csak TV-zett meg pecázott. Akkor ismerek egy szőke csajt aki egy munkanélkülivel járt évekig. A szomszéd utcában lakik egy volt osztálytársam, dagadt, ronda, valami béna apró kis kocsival jár amihez nem kell jogsi se, neki is volt egy egész fullos csaja. A szomszéd csaj valami kopaszodó, összenőtt szemöldökű kőművessel jár.


Ez azt jelenti, hogy nem minden csaj olyan.

csaj sajnos a mai emberek eléggé csőlátásúak.

Folyton a Disco-ban és a kocsmában szedik fel a csajokat. Szerintetek úgy mégis hány tisztességes lány jár ilyen helyre? De komolyan! és úgy kb milyen lehet az aki ilyen helyre jár?


1. Vagy egy fa*szimádó ku*rva

2. Vagy egy nézd jó a testem mutasd milyen a kocsid vagy mennyi van a kártyádon.


De ha muszáj akkor maradjunk a minden csajnak csak a pénz kell témánál. Ha így is lenne ami persze nincs így az miért baj? Úgy értem, hogy a legtöbb csaj a győztesekhez vonzódik nem a lúzer napról-napra élek mert nem tanultam csak elvégeztem egy seggtörlő szakmát. Régen is mindenki a hatalommal rendelkező emberekhez vonzódott (Nagy Sándor, Genghis-khan, Ceasar stb).


És itt van a legszebb mondatod kedves kérdező!

"Akinek vastag a pénztárcája, annak nincsenek gondjai a szerelmi életével."


Ha mondjuk kirúgnak mert csinálsz valami galibát vagy elég az összes pénzed vagy bármi más akkor ugrott a szerelmi élet, a haverok, a luxuskocsi. Míg ha csóró vagy és találsz valakit aki szeret az nem fog elhagyni csak mert az életed kicsit rosszabbra fordult. Szóval ha gazdag valaki annál azért nem egy probléma van!


1. A pénzéért vannak vele.

2. A gazdagok feltehetően azért lettek azok mert amíg nem volt semmijük senkinek se kellettek. Mert vagy 150 centisek, vagy kicsi a farkuk vagy kopaszodó sérójuk van és csúnyák. Ott van Bécy az Éjjel-Nappal Budapestben bár csak szerep szerint gazdag de lehet igazából is fa*sz tudja, akkor ott van Andy Vajna meg a Klapka. És bizony ha ezen negatív tulajdonságokkal rendelkezik egy pasi akkor nagyon sanszos, hogy a csaj vele van de csak a pénzért és az élvezetet máshol keresi. Például egy kigyúrt nagy farkú pasinál aki nem kopaszodik. Kicsit azért bosszantó ez ha belegondolunk. Te perkálsz és nem szeret a csaj, más meg nem gazdag csak jól néz ki és minden ujjára jut 10 csaj. Úgyhohy csak hátrább az irigykedéssel.


Amúgy meg ha csóró vagy közlöm veled, hogy anyám ismerősének az élettársa külföldön kamionos és 700 000ft körül keres. Illetve ha továbbtanulsz mondjuk villamosmérnöknek, gépészmérnöknek vagy programozónak nos ők is rengeteget keresnek.

2016. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!