Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj akibe belevagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akibe belevagyok esve. Próbaltam visszakapni és semmi. Már van baratja is . A fiut is ismerem. De nemvagyunk nagyon jo haverok. Nagyon szeretem a csajt. Mit tegyek, ha vissza akarom kapni?

Figyelt kérdés
Tavaly a haverom szülinapi bulián smaroltunk is és kicsit be is voltunk rúgva. Másnapra ugyvolt hogy jarunk de nem szerettem akkor ot .

2013. febr. 27. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
verd ki 2x és rögtön elmúlik
2013. febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, ez a szekér már elment. Ha elkezdesz nyomulni a csajra, akkor kinézhet neked egy verés is, ha olyan a pasija.

Ti fiúk miért csak akkor tudtok teperni, ha már elvesztettétek a lányt? Miért nem a párkapcsolatban töritek magatokat?

2013. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak akkor felejtsd el. Annyi csaj van még az országban, meg az egész világon, miért épp annál az egynél kell leragadni, akinek már amúgy is van kapcsolata és ott boldog.

Ha igazán szereted akkor hagyd hogy boldog legyen. És ne tedd tönkre a kapcsolatát mert akkor téged is utálni fog majd ezért, meg amúgy sem szép dolog nyomulni más csajára.

Én egyszer már ráhibáztam erre hogy annyira tetszett a csaj hogy teljes gőzzel nyomultam rá, annak ellenére hogy volt már barátja, de nem érdeelt, pedig már sokszor figyelmeztettek miatta, de nem foglalkoztam vele. Az eredménye az lett hogy a csaj megutált, mert egyébként jóba voltunk mint barátok, de már akkor volt barátja amikor megismertem, és a csaj utál, a srác meg akart verni de nem sikerült neki, végül maradtunk abba hogy kopjak le róluk. A srác szakított a csajjal mert azt hitte mégis van köztünk valami, a csaj meg soha nem akart ezért látni plusz a bátyja is elintézett, jól fel lökött engem, fel is szakadt a szemöldököm, neki meg az orra tört el, és majdnem komoly rendőrségi baj lett belőle mert az apja feljelentett, de sikerült tisztázni mindent.

És elmondom neked hogy évekig szenvedtem miatta, mert nem bírtam a csajt kiverni a fejemből, sok csaj lehetett volna de mind elküldte, és ezeket baromira bánom, 3 évem ment el így pocsékba, plusz a lelkiismeret furdalások, meg a csajjal egyszer egy buszon voltunk és jól megalázott pár ember előtt, és ez kihatott az ismerkedéseimre is, elég sokáig.

Ezeket azért írtam le hogy egy jó példa legyen ez a számodra, hogy ne a saját hibádból tanulj hanem máséból, vagy is az enyémből. Én így jártam most 2-3 éve van az hogy úgy ahogy rendeződtek a dolgok bennem, és már barátnőm is van, meg már sokan ezt elfelejtették, mert a fél város ismert engem és mindenki tudta hogy mi volt és sokan lenéztek ezmiatt. És már most van úgy hogy már elfelejtik a dolgot egy páran.

Szóval felejtsd el a lányt menj és ismerkedj.

2013. febr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Hajts rá a csávóra!
2013. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ja és meg annyi hogy a gyerek szazszor csunyabb mint én. ..nem flegmasagbol de akkora ora van mind az ajtó :D
2013. febr. 27. 10:37
 6/13 fersk válasza:
Egy eléggé elterjedt népi hiedelem szerint az orr és egy másik testrész között egyenes arányosság áll fenn.DD
2013. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

És ha csúnyább? Lehet a csajnak az tetszik, vagy van benne más, ami benned nincs meg, vagy nem úgy van meg.

A fenti példa is jól mutatta, hogy nem érdemes utólag időt pazarolni egy lányra, mondom ezt lányként.

Ezzel csak azt éred el, hogy megutál, kerülni fog, és szerzel magadnak jó pár ellenséget. A lehetőséged megvolt, hogy bizonyíts, de te eldobtad magadtól, utólag meg hiába akarsz okos lenni. A legbölcsebb, ha hagyod élni az életét, te meg más lány után nézel. Most egy kicsit fáj a dolog, párszor verd a falba a fejed, hogy hogyan lehettél ilyen hülye, de utána lépj tovább.

2013. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de mit adhat meg neki oo? eretlen forma es meghozza olyan vekony hogy kiskoraban biztos ugy röntgeneztek ha valamije eltorott hogy odaálították az ablakhoz xD en meg gyurok meg minden es egy ilyen e....mi lett ebbol a világbòl? kocsogoke a világ
2013. febr. 27. 13:22
 9/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?
2013. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy piszkafa, de olyan tahó, mint te. Erre nem gondoltál?
2013. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!