Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja mindenki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki hogy van időm még, és megtalálom majd az igazit?

Figyelt kérdés

Sok lányt megismertem mostanában, és senki sem volt az igazi,ennek ellenére mindegyik azt mondta hogy ne keseredjek el biztos találok majd valakit,az a gáz hogy mindenki ezt mondta eddig.Nem vagyok csúnya,minden lánynak bejöttem eddig,de viszont fordítva nem.... ők viszont nekem nem tetszettek.

Van olyan lány aki szintén egyedül van és törődésre,szeretetre vágyik?Én megadnám neki ha engedné hogy szeressem!

18/F


2013. márc. 1. 01:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
mert nem akarnak a lelkedbe gázolni azzal az információval hogy retardált vagy...
2013. márc. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 ájszíjú ***** válasza:
Szoval elmondasod szerint ellokod magadtol a csajokat, de te megis szeretetre vagysz?? Kajak nem ertem
2013. márc. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

ma 01:20

megmagyarázom:

azokat löki el akik nem felenek meg az ö kényes izlésének és akik meg neki megfelelne az meg átlát rajta mitn egy üvegpoháron és azért nem kezd vele :)

2013. márc. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mert így van! 18 évesen épphogy felnőtt vagy... bolond dolog azt gondolni,hogy neked nem lesz senkid,meg el vagy késve,stb.... még az életed hangyányi részén vagy csak túl..ráadásul ezt az időt főként gyerekként töltötted... felesleges siettetni a dolgokat,van időd...
2013. márc. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Azért mert tényleg van időd. Én a férjemet 28 évesen ismertem meg és őszintén szólva az ismeretségi körömben senkiről sem tudok, aki ahhoz ment hozzá, akit 18 évesen már ismert.
2013. márc. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 ájszíjú ***** válasza:
Oh koszi igy mar vilagosabb, tehat a kerdezo egy felszines eretlen gyerek?
2013. márc. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De azért mégiscsak rossz egyedül,nagyon hiányzik már a szeretet, eddig elvoltam barátokkal. Most már egy kapcsolatot szeretnék!
2013. márc. 1. 01:29
 8/22 anonim ***** válasza:

Éretlennek biztosan éretlen, hogy mennyivel felszínesebb mint az átlag, kérdéses...

gyerek? max fizikailag nem...

2013. márc. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
mi max a kérdésedre adunk választ, de nőt szerezni csak te tudsz magadnak...
2013. márc. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
bocsánat többet nem fordul elő hogy értelmes kérdést írok ki, látom sok a f@szfej már ilyenkor...
2013. márc. 1. 01:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!