Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja mindenki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki hogy van időm még, és megtalálom majd az igazit?

Figyelt kérdés

Sok lányt megismertem mostanában, és senki sem volt az igazi,ennek ellenére mindegyik azt mondta hogy ne keseredjek el biztos találok majd valakit,az a gáz hogy mindenki ezt mondta eddig.Nem vagyok csúnya,minden lánynak bejöttem eddig,de viszont fordítva nem.... ők viszont nekem nem tetszettek.

Van olyan lány aki szintén egyedül van és törődésre,szeretetre vágyik?Én megadnám neki ha engedné hogy szeressem!

18/F


2013. márc. 1. 01:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
18 évesen még tényleg kicsit vagy, egy csomót fogsz még változni.
2013. márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Wenoxys válasza:

1.) Nincs igazi, nem jön el. Csak hitegetnek.

2.) Korodhoz képest igényes és válogatós vagy. Idővel megtanulod értékelni a dolgokat. Rájössz miből kell gazdálkodik. De az még sok pofon...

2013. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!