Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy eltelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy eltelt három hónap, nem beszélünk, nem áll szóba velem, haraggal váltunk el és mindig rá gondolok?

Figyelt kérdés
Minden nap, minden órában, mindenről Ő jut eszembe és nagyon megbántottuk egymást, de mégis tudom, hogy Ő az, akivel le tudnám élni az életemet, mindig is ilyen srácot akartam, nagyon szeretem. Helyre lehet ezt még hozni? Minden lehetséges az életben? Lehet még remény?
2013. márc. 2. 21:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hm :) akkor ez a lényeg :) megoldódott a dolog :)
2013. márc. 2. 22:19
 12/12 anonim ***** válasza:
Velem is ez van csak nem 3 hónappal ,hanem 2 vel...ha van kedved leirhatod bővebben .
2013. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!