Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok milyen "legyen" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen "legyen" egy férfi? Bejönnek az egyenruhás emberek?

Figyelt kérdés

Tetszenek nektek az egyenruhás emberek? Én pl. katonatisztként tevékenykedem, és ismerőseim barátaim vegyes gondolatokkal illetnek...

Nem vagyok nagyszájú se bunkó, inkább a sportra összpontosítok,hogy azért nézzek már ki valahogy:)


2009. szept. 11. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek az egyenruhás férfiak! Leginkább a katonák :)
2009. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

statisztikák szerint a nők 80%-ának bejönnek az egyenruhás férfiak.

én is bele tartozom ebbe a 80%-ba. :) bár én személy szerint a rendőröket részesítem előnyben leginkább. :D

2009. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt egy jó pszichiáter megfejthetné, hogy mi a vonzó az egyenruhában. az alatt még akármi lehet.
2009. szept. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Osztom a véleményeket, a csajoknak bejönnek az egyenruhások. HA emellett még nem is vagy bunkó meg nagyarcú....:-P :-)
2009. szept. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de a csajoknak sztem bejönnek az ilyen egyenruhás dolgok, na meg még az öltöny az ilyen , szerintem az is bejön nekik.:D
2009. szept. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is bejönnek. Én nem vagyok katona, de buliban poénból néha szoktam zubbonyba öltözni, és kb. eddig azt vettem észre h 3-szor jobban megnéznek és sokkal több esélyem is van így....
2009. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!