Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy szakítottatok, de megbántátok?

Figyelt kérdés
és már késő volt utána rendbe hozni a dolgokat? Hogy hevertétek ki?
2013. márc. 3. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
sehogy...majd idővel elmúlik..gondolj másra ne ezen rágódj mert úgy sokkal rosszabb lesz
2013. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Először is tudni kell, hogy meddig voltatok együtt.. Mert sok oka lehet.. ha párhonpapos kapcsolat volt akkor talán szereted.. de nem biztos.. ha hosszútávú akkor viszont csak a ragaszkodás és a megszokott dolgok hiányérzete van.. Eltelik egy kis idő és majd rájössz magadtól, hogy hogyan érzel.. nekem egy 3 hónapos kapcsolatnál szakítás után hiányzott.. csak azért mert egyedül éreztem magam.. egy 5 éves kapcsolatnál pedig maga a személyisége és amint írtam a megszokottság hiányzott.. szóval te érzed mi lenne a jó.. csak figyelj arra, hogy a másikat ne bántsd meg.. adj egy kis időt magadnak,...
2013. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt, Igazából azért szakítottam vele mert folyton féltékenykedett,mindig megleste kivel beszélek facebookon, esetleg a telefonomban is turkált és hát mondtam neki, ha ennyire nem bízik bennem akkor legyen vége.. Azóta nem beszéltem vele, van barátja még is nagyon hiányzik. Mert még mindig szeretem.

17f

2013. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!